Skocz do zawartości
Cthulhu2

[ZAMKNIĘTY]Propozycja "Bitwy Gigantów"

Rekomendowane odpowiedzi

Na wielu zagranicznych forach gdzie czorce i marudzę, znajduje się taki dział.. można nazwać go inaczej ale pierw przestawię o co chodzi.

 

 

 

Użytkownicy tworzą tam tematy typu kto by wygrał w starciu jakichś postaci np. Obcy vs. Terminator, Superman vs. Thor, Bohater z Assasyna vs. Ash z pokemonów..

 

 

Pewnie już rozumiecie o co chodzi..

 

 

Użytkownik chcący zacząć dyskusję tworzy temat o nazwie postaci które będą walczyć. W środku umieszcza ich podpisane (oraz skąd są) zdjęcia oraz na samym dole miejsce starcia.

 

 

Przykład:

 

 

 

2akk2fo.jpg           Harry Potter

 

 

 

amff9g.jpg           Malzahar (League of Legens) thx Bene :D

 

 

 

Miejsce walki: Nowy York

 

300e5wy.jpg

 

 

 

 

 

Odpowiedzi trzeba uzasadniać, bo inaczej będą spamem i będzie to psuć zabawę. Dodatkowo wprowadziłbym zakaz robienia dwóch identycznych tematów typu. Kura vs. Indyk i Indyk vs. Kura (chyba że miejsce walki by się różniło i mogłoby to zmienić wynik).

 

 

 

W tematach można umieszczać również inne postacie, nawet ze świata realnego powiedzmy Chuck Norris i Kliczko na biegunie :)

 

 

 

Lecz mówię jeśli to przejdzie to można zmienić nazwę bo nie wiedziałem jak to ująć. Na innych forach cieszy się to popularnością :P Ale w Polsce bardzo, bardzo, rzadko to spotykam.. Ale co wy o tym sądzicie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie ok. Jakoś pierwszy raz coś takiego widzę ;D Za mało światowy jestem na to wygląda. Zawsze to jakieś urozmaicenie i wyżycie się na klawiaturze. Do offtop oczywiście ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...