Guest Guest Posted July 25, 2014 #183923 Posted July 25, 2014 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Sk Uwaga Strzelam :* [AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ [AMXBans] Reason: 'cele' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN' [AMXBans] Your IP: '79.163.165.204' [AMXBans] ======================================== bylem w stodole na zm_westwood bylo tam 2 vipow i 2 lasery wyszlem i szlem do szklanej kampy bo tam 2 siedzial oz 1 tylko laserem w polowie drogi na dachu dostalem wlasnie bana i moim zdaniem jest on niesluszny innym to dawal nawet 1-2 min i tylko slapowal zeby cele robili a ja to co od razu mam bana zarywac za to ze ide do 2 kampy?
Strajk Posted July 25, 2014 #183925 Posted July 25, 2014 Zapraszam do wypowiedzi admina Sk Uwaga Strzelam :*
Skubaniec Posted July 25, 2014 #183949 Posted July 25, 2014 I KILL YOU , tak była kolejka w stodole to masz do niej dołączyć , a nie kurna zwiedzać mapę latałeś sobie po daszku ... więc sam jesteś sobie winien ***** po 2 !!! wbiłeś za 5 min gdy maiłeś bana na 30 min ! ciesz się ze nie dostałeś za omijanie ! ale następnym razem ci nie opuszczę .. -.-
Guest Guest Posted July 25, 2014 #183956 Posted July 25, 2014 zwiedzialem mape? chyba szlem do innych ludzi a wbilem tylko po to zeby sie dowiedziec czemu banujesz mnie za cele ktore szlem robic a kolejki tam za mna nie bylo bo z latwoscia wyszlem
Skubaniec Posted July 25, 2014 #183959 Posted July 25, 2014 i kill you pisałem kilka razy na say@@ "stodoła" było 2 ostatnich ludzi a ty biegałeś po dachach
Del Posted July 25, 2014 #183963 Posted July 25, 2014 @ I KILL YOU Polecam Co do tematu: To tylko głupi ban za cele. Nie rozumiem dlaczego robicie z tego jakieś wielką sprawe. Racja - czasami jak gram zombie nie wykonuje celi bo szukam innych ludzi (nie zawsze wiesz ile osób siedzi w kampie - możliwe że ktoś siedzi w innej...) Proponuje wam - zapomnijcie o sprawie i będzie spoko @Do reszty adminów - nie dawajcie długich banów za cele 5 minut wystarczy
Pos Posted July 25, 2014 #184026 Posted July 25, 2014 I KILL YOU jak nie zwracasz uwagi na to ci pisze admin to nie dziw się, że wstawił Ci bana bo nie wykonywałeś celów mapy, tylko skakałeś sobie po dachach. Ban już dawno minął więc możesz wracać do gry.
Pos Posted July 25, 2014 #184028 Posted July 25, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
1
Popular Days
Jul 25
8
Top Posters In This Topic
Pos 2 posts
Skubaniec 2 posts
Strajk 1 post
Del 1 post
Popular Days
Jul 25 2014
8 posts