Skocz do zawartości
Teez.

Przygody Procentowego

Rekomendowane odpowiedzi

@Procentowy - Na codzień Arek wydaje się cichy, poważny, nie śmiały, jednak, gdy poznamy go z innej strony odnajdziemy w Nim ducha życia, zabawy i przypałów  :D. Procentowy czynnie służy pomocą sieci obejmując stanowisko Super Moderatora. Sprawuje się świetnie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o koledze, zapraszam Was do czytania!

 

 

 

 

 

[align=center]- Witaj Procentowy. Dziękuje, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Duża grupka osób z sieci pragnie Cię poznać, przybliż Nam Swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Witaj TeeZ. Mam na imię Arek i mieszkam w dosyć dużej wsi, która nosi nazwę Rzekuń. Znajduje się ona nie daleko dość znanej nam Ostrołęce. W wolnym czasie zajmuję się forum, lecz większość swojego czasu spędzam na grze w małym klubie piłki nożnej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Życzę sukcesów w piłce Arku. Poza grą w nogę, co robisz w życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję  ;). W czasie, gdy jest szkoła to oczywiście nic innego niż nauka. Teraz gdy jest okres wakacji, dorabiam sobie w miejscowym sklepie sportowym. Wakacje to dla mnie od kilku lat okres zarabiana i brak wolnego czasu. Portfel pusty, więc żadnym groszem nie pogardzę. Siedzenie przed komputerem całymi dniami po kilka, a nawet kilkanaście godzin to nie dla mnie. Wole sobie zarobić, niż tracić czas patrząc się w ekran.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- I tak trzymaj  :). Pochwal się Swoimi osiągnięciami w piłce nożnej. Warto znajdować się na boisku jak zawodnik? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Za czasów gimnazjum, kiedy grywaliśmy częściej, niż teraz zdobyłem kilka nagród, lecz zbytnio się nie cieszyłem bo nigdy nie udało nam się osiągnąć tego co zamierzaliśmy. Co do gry na boisku oczywiście, że warto znajdować się w polu gry. Grając możemy jednym strzałem, w moim przypadku obroną piłki uszczęśliwić kilkanaście osób kibicującym swojej ulubionej drużynie. Lecz grając na boisku musimy przygotować się na wszelkiego rodzaju kontuzję. Jak wiemy wystarczy chwila nie uwagi i możemy pożegnać się z grą na jakiś czas, a nawet na zawsze. Ja osobiście rok temu doświadczyłem wykluczeniem z gry na okres miesiąca z powodu kontuzji. Gracz z przeciwnej drużyny uderzając w piłkę uderzył w moją rękę, która doznała złamań w kilka miejsc. Staram się o tym zapomnieć i grać w miarę swoich możliwości, lecz czasami czuję mniej pewności. No ale cóż, takie jest życie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Taki klimat, hehe. Mam nadzieje, że mimo wszystko nie będziesz lamił jak Studnia, którego gorąco pozdrawiamy (żart)  :rofl:. Opowiedz o Swoim dzieciństwie, jak ono wyglądało? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzieciństwo jak dzieciństwo. Nudne i czasami nie ciekawe. Od urodzenia mieszkam w Rzekuniu. Po kilku latach jak przystało trzeba było wziąć się za naukę i podjąć się szkoły. Przedszkole, podstawówka i gimnazjum z czym wiąże największe przygody te złe i te dobre. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Mówiąc o przygodach. Przytocz Nam jedną z nich.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Było ich kilka, więc postaram się przytoczyć jedno z tych ciekawszych. Jak wiemy gimnazjum zmienia ludzi na złe, widać to po dzisiejszej młodzieży (bez obrazy), zachowują się nie ludzko. Mówiąc nie ludzko mam namyśli to co zrobiłem pewnej nauczycielce. Nie na widzę o tym mówić, bo to jedyna rzecz, której najbardziej żałuje w życiu. Nie przedłużając... Mieliśmy mieć sprawdzian, czy tam kartkówkę nie pamiętam zbytnio... No i oczywiście się nie nauczyłem, a groziła ocena nie fajna na koniec roku szkolnego, to pomyślałem, żeby uciec ze szkoły. Zamiast to zrobić, posłuchałem się pewnej osoby no, która poradziła mi, żebym zamknął "Pokój nauczycielski" i gdzieś wyrzucił klucz. Będąc pod wpływem emocji... Zrobiłem to. Nie przemyśliwując tego, zamknąłem resztę nauczycieli, gdzie znajdował się również dyrektor szkoły. Miałem zrobić to z kolegą, niestety wystraszył się i uciekł. Ja już poddać się nie mogłem, ponieważ kradzież klucza też wymagała troszkę sprytu. Po zamknięciu wyrzuciłem klucz gdzieś przez okno (Nie znaleźli go). Był dzwonek, wszyscy czekali pod klasami, lecz nauczycieli nie było  :P. Ucieszyłem się, bo była to ostatnia lekcja i chciałem jak najszybciej wyjść, ze szkoły. Niestety woźny miał telefon do dyrektora, no i on poszedł otworzyć im te drzwi. Oczywiście udało mi się uniknąć tego sprawdzenia wiadomości. Lecz będąc w domu zabrzmiał telefon mojej mamy. Dyrektor dzwonił, żebyśmy stawili się u niego jeszcze tamtego dnia. Pojechaliśmy on pokazał nam monitornig, gdzie było widać jak zamykam drzwi i wyrzucam klucz przez okno. Kara była kosmiczna, lecz wole o tym nie mówić. No ale najlepsze było to, że zdałem. To było najgorsze kilka godzin w moim życiu gimnazjalisty. Oczywiście to co robiłem kiedyś, było chore :D. Poprawiłem się w zachowaniu no i w nauce.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Hahaha, no po prostu leże i nie wstaje  :rofl:. Super przygoda. Przejdźmy do tematu związanego z siecią MH. Jak w ogóle na nią trafiłeś? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na MH trafiłem przypadkiem w Listopadzie 2012. Szukałem jakieś ogarniętego serwera Cod mod, bo w tamtych czasach było ciężko cokolwiek znaleźć. No i gram tak do dziś.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- A co powiesz o Twoich więziach z rówieśnikami? Zapoznałeś kogoś, kogo możesz darzyć sympatią? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że jakieś znakomite nie są. Wydaje mi się, że to jest wina tego, że nie spędzam zbytnio czasu na TS'ie. No bo w sumie tam się poznaje ludzi lepiej. Kiedyś odwiedzałem TS'a, starałem się rozmawiać, no ale brakuje mi tego czegoś ;p. Jestem trochę nie śmiały, i to jest jeden z powód dla którego nie odwiedzam TS'a tak często. Na MH zapoznałem ogrom ludzi, których darzę i będę darzył sympatią. Nie będę wymieniał, bowiem nie chce tu kogoś ominąć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Nie będę Cię już więcej męczył. Przejdźmy do muzyki. W czym gustujesz? (+ nie zapomnijmy o ulubionym kawałku)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię wiele rodzajów muzyki. Słucham niemalże wszystko, po za Rapem. Nie na widzę tego od dzieciństwa, i tak do dziś. Ulubionych piosenek zbytnio nie mam, lecz jedną z których najdłużej słuchałem, to taka pewna nutka

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Teledysk nadaje fajniego klimatu. Super piosenka. Nadeszła pora na pozdrowienia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam Ciebie i całą społeczność Multi-Head, bez wyjątków. Nie chcę wymieniać tutaj każdego po kolei, bo mogę kogoś omylić i zrobi mu się przykro... Nie no, Wszyscy zasłużyli na pozdrowienia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dziękuję i ja Ciebie również. Pozwolisz, że pozdrowię ,  :bad:. Haha, dobra zapodaj jakiegoś dobrego suchara.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje. Nienawidzę pisać sucharów. Takie coś mi się obiło o uszy ostatnio. Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem i nagle zauważasz cygana na rowerze. Dlaczego go nie przejedziesz...? Bo to może być Twój rower..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- To pewnie n-ty, haha  :D. Także dzięki Arku za poświęcony czas i odpowiedzeniu na kilka pytań. Pozdrawiam Cie jeszcze raz i trzymaj się tam. Papa.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tobie również dziękuję. Trzymaj się. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] ** Zagadka dla Was **

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

[align=center]89550398045313114687.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe no i jest i Procentowy. Pamiętam Cię jeszcze jako ns na cod 200 pod nickiem xDogek (dodam, że strasznie słabego gracza :D ), który z czasem zakupił steama i dołączył do naszego grona adminów.

 

 

 

Zamkniecie pokoju no no ładnie :D Leci +, bo jak zwykle zrobił bardzo dobry wywiad  właściwa osoba na właściwym miejscu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ciekawą przygodę miałeś Procentowy :D.

 

I pamiętaj, że nie ma czego się wstydzić i być nieśmiałym, ale może z czasem się tego pozbędziesz :).

 

 

 

 

 

TeeZik - super robota, good redaktor z Ciebie i tak trzymaj :)!

 

Oczywiście plusik leci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...