Skocz do zawartości
Gość

Pis joł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemanko mam na imie Łukasz mam 18 lat , mieszkam w Krasnymstawie (woj. Lubelskie ) . Gram w CS od 6 lat , nie sugerujcie sie ,że na steamie mam przegranych 200 h , ponieważ na poczatku gralem na NS 800 h , nastepnie steam 2k8 1000 h , nastepnie steam 2k10 1900 h , a teraz mam nastepnego . Od 7 listopada bierzacego roku jestem sędzia AntiCheat , poczatkowo zaczynalem od Rekuruta , nastepnei Pomocnik i Sedzia , ostatnimi czasy jestem Sędzią Głównym (wiecej info w profilu ) . Adminowalem na wielu sieciach w 2010 roku sieć Csgaming , która sie rozpadła po 2 latach mojej kadencji . Nastepnie pomagalem przy serwerach kolegom którzy tworzyli własne sieci , niestety też padły . Bylem H@ na Fazowni , ale odeszlem ( w jakims stopniu zostalem wyrzucony ) . Ostatnimi czasy byłem UBT na K****** , mysle ze bardzo dobrze sie sprawowałem w tej funkcji , może to potwierdzić H@ sieci (zbanowałem ok 150 osób przez 3 miesiące - 0 odwołań , znaczy bły ale negatywnie rozpatrzone ) Teraz gdy szukałem nowej sieci , trafilem tutaj  . Co wiecej , hmmmm ..... lubie kobiety , sex i sport . Ale jak ktoś sie obija to nie ma wyjatków czy to kobieta czy nie każdy ma u mnie 3 szanse , radze ich nie zmarnować . Chętnie bede brał aktywny udział w życiu forum , jak i serwerów .

 

 

 

 

Pozdrawiam zlopus1g .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...