Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs aim/awp/fy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam , chciałbym zaproponować konkurs na serwerze aim/awp/fy.

 

 

 

Konkurs polegał by na tym kto przegra najwięcej godzin na serwerze przez 2 tygodnie otrzyma ode mnie konto steam 2k10 z 1800 h przegranymi w cs.

 

 

 

A pozostałe 2 i 3 miejsce, vip jeśli takowy jest na serwerze.

 

 

 

Tylko nie wiem czy osoby chcące się zapisać powinny zapisać sie w danym poście czy zresetować GT i wyłonić 3 z Topki po 2 tygodniach.

 

 

 

Zapraszam do komentowania.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Ten zły .

 

 

 

 

 

/

 

August dobrze prawi , polać mu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł dobry, mogę go trochę rozbudować.

 

 

 

Mamy 20 dzień miesiąca lipca. Do sierpnia zostały niecałe 2 tygodnie. Konkurs można by zacząć z początkiem miesiąca(ewentualnie od poniedziałku).

 

 

 

Założony zostaje temat do tego konkursu w którym każdy chętny zapisuje się podając link do swojego GT. Osoby, które mogą dopinać notatki do postów wchodzą w linki GT i wpisują obecną liczbę godzin i od tego jest liczony czas.

 

 

 

Po upływie 2 tygodni jedna osoba(zapewne organizator) sprawdza po kolei linki i robi top3.

 

 

 

1 - Konto Steam

 

2 - Vip 2 tygodnie/miesiąc

 

3 - Vip 1 tydzień/2 tygodnie

 

 

 

Już wyjaśniam dlaczego od początku miesiąca. Serwer ten nie jest za bardzo oblegany jak reszta Naszych serwerów, dlatego byłaby prośba do adminów innych serwerów o informowaniu o tym konkursie, by zachęcić ludzi do wzięcia udziału w konkursie. Ludzie zawsze są chętni na darmowe rzeczy, dlatego o kilka % zwiększy się frekwencja i ludzi będzie stopniowo przybywać.

 

 

 

 

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...