Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]M jak Morderca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

TAK!! 

 

On musi mieć tego ADMINA to,że czasami przeklnie czy się pluje to nie znaczy,że nie ma kultury.

 

 

 

Powodzenia Mordo :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Morderca hmm... ostatnio bylo kilka skarg na ciebie, ale masz moje tak, bo znam cię i wiem, że jak będziesz adminem, to taka sytuacja się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak mimo że Michał nie raz zachowuje się jak dzieciak jednak jest w nim dobry duch tego serwera.Był tu adminem już wcześniej i sprawował się bardzo dobrze.Wszystko jest więc o co sie spierać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca to gracz, którego czasami ponoszą emocję ale zaradności i chęci pomocy nie można mu odmówić, a to jest najważniejsze. Gra w ogromnych ilościach czasu i ma z wieloma graczami od długiego czasu dobre kontakty.

 

 

 

Morderca zadeklarował poprawę słownictwa i zachowanie kultury, a ja mu wierzę.

 

Jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

`Sentinel. pozostawię twoja wypowiedz bez komentarza. dodam tylko to. ze na u@ zgłasza się wszystko co dla kogoś jest podejrzane . to tak na początek po 2.. nie masz pojęcia kim jestem i dlaczego tyle gram.. Więc masz popis swojej dorosłości.. i mogę się założyć jak ja już musiałem pracować to ty jeszcze z matka za rękę chodziłeś.. więc się opanuj..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie interesuje mnie kim jesteś, aczkolwiek ty mając 23 bodajże? masz umysł 5 letniego chłopca, który się pieni, gdy zabiera się mu zabawki, tego już nie cofniesz , a szkoda bo mógłbyś wyjść na ludzi. Jesteś starszy o 3 lata, a mówisz mi jak wyglądało moje życie gdy ty bla bla ... Na sieci jest wiele młodych ludzi, którzy są bardziej dojrzali od ciebie pod każdym względem , a zwłaszcza umysłowym, wolę mieć o 5 lat młodszego znajomego, niż o 3 lata starszego bezmózga. Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

Definicja bezmózga , dla tych którzy mogą odebrać to jako obrazę - http://www.miejski.pl/slowo-bezm%C3%B3zg

 

 

 

http://i.imgur.com/poGyADx.jpg

 

A to zostawiam bez komentarza , poziom HARD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

No tak tak w skrócie. co do kultury pod każdą postacią daje swoje słowo. ze z Momentem otrzymania Admina. będzie ona w 100% okazana..

 

 

Bo nie bd denerwowania się ani czekania aż admin wbije. tylko za celowe.. blokowania,flesze kampienia. i inne rzeczy bd nagrody leciały. tak jak kiedyś :) i było wszystko w porządku :)>. Pozdrawiam.

 

 

Zastanów się co napisałeś. Jeżeli gracz czitował dostał perma i napisze że nie będzie już używał wh czy innych dopalaczy to ma dostać ub? Działa to na tej samej zasadzie , jak na 23-latka to masz bardzo ubogi zakres słów i chyba 0 życia prywatnego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak można przyjąć kogoś na admina kto wyzywa od ch*** i najgorszych ścierw? Czyli każdego przyjmujecie kto tak ludzi wyzywa? 

 

Okej, od dziś można cisnąć ludzi, nie dawajcie za to banów bo po co? przecież to normalne, że możemy tak kogoś wyzywać, a potem mieć admina.

 

Okej, wypowiadacie się bo znacie go długo i bla bla, tylko nie widzicie chyba jego podejścia do graczy. To chyba najbardziej boli. 

 

Głupie wytłumaczenie. COŚ ZA COŚ, CZYLI DOSTANĘ ADMINA NIE BĘDĘ WYZYWAŁ, NIE BĘDĘ GO MIAŁ TO DALEJ BĘDĘ CISNĄŁ LUDZI, BO MOGĘ. 

Morderca jak miałeś 6 lat to chodziłeś już do pracy? brawo. Skoro Sentinel chodził za rączkę z mamą, a Ty już pracowałeś. 

 

86751025703384397246.jpg

 

To ma być admin? wy tego serio nie widzicie? Czy nie chcecie bo nie ma życia prywatnego i jest ciągle na serwerze? 

 

Są jakieś granice. Wiecznie słyszałem jakieś bluzgi z jego strony do mnie. 

 

 

 

Jestem w Twoim wieku, a wydaję mi się, że jestem bardziej dojrzalszy od Ciebie. Nie, nie mam 12 lat jak to stwierdziłeś po tym, że zabiłeś się moją miną. To niestety jest najważniejsze żeby admin dawał dobry przykład, a Ty jaki dajesz? 

 

 

@Kookaburra

 

Powiem Ci jedno, to jest mało ważne czy to jest świat virtualny czy realny, ale należy się szacunek. Szkoda, że u niego to już jest przesada. Widzę nagła zmiana. :rolleyes: Jego podejście i tak jakby szantaż mnie wkurza, będę to miał to się będę zachowywał dobrze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Morderca to jest jakieś śmiechu warte  :rofl:  jak dotąd pochwaliłeś się kulturą. Co ty wgl. piszesz jak dostane admina to nie będę przeklinał hahaha jakaś kpina ? jesteś po prostu śmieszny to taj jak bym ja powiedział jak dostane admina to przestane bugować klase hahah  :clapping:  jestem na WIELKIE NIE !  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Można ci dać Szansę kolejną, ale można.

 

- Oby to było ostatnie podanie

 

- Ogarnij słownictwo.

 

Na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Neutral. Ale to tylko dlatego, że że umiałeś się zdobyć na "przepraszam" :D

 

 

 

Co do kultury, to każdy może mieć zły dzień. Ja sam mam takie dni i jak padam to kuw... w niebogłosy :D.

 

 

 

 

 

"To niestety jest najważniejsze żeby admin dawał dobry przykład, a Ty jaki dajesz? "

 

 

 

Spoko, ale pamiętajmy że to jest GRA KOMPUTEROWA  a nie sposób jak wychowywać czyjeś dzieci. Każdy z nas przeklina i wydaje mi się że wiekszość z nas umię się odryść. Nie róbmy z Adminów jakiś obrońców cnót i moralności, od nauczania jest szkoła a nie my.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak

 

 

+czas jaki poswieca na gre

 

+ wiek

 

+steam

 

+ doswiadczenie

 

 

to ze czasem sobie bluzgnie nie znaczy ze nei nadaje sie na admina .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak . jest malo adminow morderca jest prawie 24/7 i ogarnia all. przyda sie potrzeba go na serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nick: Morderca

 

Wiek: 23

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):  byłem tutaj 3 lata :P

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 7 lat przeszło

 

Steam / NonSteam:  steam

 

Dlaczego TY .!: :Trzeba ponownie zaprowadzić porządek na CoD :) a reszte powiedzą Ludzie w wypowiedziach :).

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie 2h minimum

 

Kontakt:

steam: Morderca, gg: 3291709. tel: maja vipy ;P

 

 

 

 

 

Proszę o wyczerpujące wypowiedzi :) !!! Dzieki ;*

 

 

 

podam wam gm :P chodz wiadomo od 3 lat taki sam :P

 

http://www.gametracker.com/player/Morderca/80.72.40.110:27008/

 

 

I ty masz 23 lata ?  :rofl:

 

27496764599814220084.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam...

 

Co do podania..

 

Chłopak był tutaj opiekunem COD200, nim cala ta zgraja zebrała się na tym serwerze... Nie rozumiem tych żałosnych wypowiedzi u góry tj. Raszu, itd.. Rozumiem, że chcesz gościa przyslowiowo "udupić" , bo raz zaszedł Ci za skórę.. Co chwile przytaczacie ten sam SS i tylko kopiujecie swoje żałosne wypowiedzi..

 

To nie jest lizanie tyłka czy coś w tym stylu.. Mowie po prostu prawdę.. Byłem tutaj adminem i na ts bardzo dobrze mi się rozmawialo i wspolpracowalo z Michalem.. Gościa potrafi zachować swój poziom i przede wszystkim stara się poprawić swoje błędy, a nie jak wy, gnić w swojej zakichanej dumie..

 

I tak dla mnie to jest wielkie rozczarowanie , ze ktoś kto był opiekunem, musi teraz starać się o stołek "pionkowatego" admina.. Nikt juz nie pamięta ile zrobił rzeczy na tym codzie.. Wszyscy tylko patrzą przez pryzmat ostatniego miesiąca grania..

 

 

Trzymaj się Michał i idź do przodu ;)

 

Pozdrawiam wszystkich..

 

FonTeK- Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...