Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: zawisza

Godzina, data zdarzenia: dzis

Mapa: dd2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1407121937-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP cheat`era: VALVE_0:0:2019095479

 

 

 

2:17 - widać, że wie, że jeden z Tero jest w dolnym Trupie. można to zauważyć po późniejszym zachowaniu, kiedy jest już w drodze na respa tero i kiedy wraca.

 

 

 

6:38 - Widać jak celownikiem( AWP, bez zooma) kieruje na tero, które jest na gali. I można zauważyć, że nie chce go trafić w klatkę tylko celuje w nogę  :)

 

 

 

7:20 - można zwrócić uwagę na to, że włącza i wyłącza zooma. jest To ciekawe z tego względu, że, kiedy pojawia się tero na WH zmienia się prędkość tego zmieniania np. w.....

 

...7:37 - widać jak terrorysta biegnie na Galerię, ale ginie i nagle już nie wyczekuje, zmienia pozycje. 

 

7:47 - wiedział, że pojawi się tam terorysta  :). Takie zachowania i chęć zabicia są bardzo widoczne  :).  Dlaczego Zginął? Wiedział, że  osoba, którą zabił ogląda go. 

 

 

 

10:01 - nagle widać, kiedy zbiega Tero z Dolnej trupy na Środek, jego zoom także naglę się tam kieruje.  :).

 

10:14 - widać, że potrafi grać na wh  :)

 

10:37 - to samo co w 10:01 - identyczne zachowanie  :). Niestety Trafił na mnie. 

 

10:48 - i kolejny raz. Środek Tero i nagle jego zoom w dół. 

 

11:37 - jak dla mnie to wiedział, że stoi na A. 

 

14:05 - Rozglądanie.

 

14:36 - no.... ten 3 z AWP chciał wyjść, ale nie wyszedł, cóż poleciał strzał. Napiszę wam szczerze, że jeżeli próbowałby skanować, to jeszcze by to przeszło, a tu nic i Wpadka:).   No i? koniec? Już nie strzela? Wiadomo dlaczego? Zero skanów?  :D

 

Jest W Tero.

 

15:04 - zabija BLA i kolejny, tyle, że widać, iż jego zoom pojawia się na głowie osoby, która jest za bramą po czym zabija go, kiedy wychodzi. 

 

15:11 - zoom idzie w górę. Zabija. 

 

 

 

Widać, że gościu stara się grać umiejętnie na WH, ale według mnie oszukuje i gra moim 100%-zdaniem na czitach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Możesz mnie oświecić po co otwierasz kolejny temat dotyczący tej samej osoby i z tym samym demkiem ? Napisałeś już w tamtym temacie co o tym myślisz i przyjęliśmy do wiadomości. A teraz pozwól, że UBT ustali czy gracz gra nieczysto czy nie. Czekamy na wypowiedzi UBT w starym temacie. Ten zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...