Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]do adminow DD2 #1 ! ss'y sa NIC nie warte

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era: zawisza

Godzina, data zdarzenia: dzis

Mapa: dd2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1407121937-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP cheat`era: VALVE_0:0:2019095479

 

 

 

Wchodzę dziś na serwer i praktycznie od razu widzę że jeden typ jest odpalony, ZERO krycią się. Jak miałem admina to takich banowałem z miejsca, bez dema, bez ss'ów, widząc max 1-2 akcje. Zgłaszam na admin saya i admin Joe odpisuje: "czysty, dziś wrzucał ss'y". Do czego to kur** dochodzi, że muszę marnować czas na wrzucanie odpalonego NS'a na forum. W dodatku 3 razy dostawał UB za czyste ss'y:

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/33559-ssbyzawisza-i/

http://multi-head.pl/topic/33816-ssbyzawisza-ii/

 

http://multi-head.pl/topic/34578-ssbyzawisza-iii/

 

 

 

Ss'y robili admini o ju tacz maj tralala, Aj KILL YOU !!! i R4d3k!?. Czy szanowni admini słyszeli o czymś takim jak anty ss ? Jak widzicie że ktoś gra odpalony, to daje się bana z reasonem czitujesz/wh, a nie robi ss'y. Dema nawet nie rozpisuję bo od pierwszej akcji widać że gość jest spalony. Ja rozumiem że nie każdy ogarnia tą grę, ale żeby za tak bezczelne wh robić ss'y, zamiast banować z miejsca ? Przecież nawet dem nie trzeba nagrywać bo jest HLTV...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem jest kilka sytuacji, które mogą się wydawać spalone, ale poczekam na opinię innych osób z UBT :) Ja jednak byłbym wdzięczny gdybyś rozpisał to demko, bo mam wątpliwości kolego i chętnie dowiedziałbym się, które akcje według Ciebie są spalone. Osobiście na podstawie tego demka raczej bym go nie zbanował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bez urazy, ale nie wiem jakim cudem masz rangę UBT skoro już w pierwszej akcji widać że typ ma wh :)

 

 

 

0:42 wie że jeden T cofnął lekko (ruch celownika)

 

1:58 wie że jeden T podchodzi (ruch celownika)

 

2:12 wie że koło respa T czysto

 

2:20 wie że T go usłyszał

 

2:26 widzi przez ścianę że T rzuca flasha (unik, celownik w ziemię)

 

 

 

... całe demo spalone, w każdej praktycznie akcji widać że ma wh.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja się nie urażam, bo widzę że Ty nie powinieneś oceniać demek :) Żadna z wymienionych przez Ciebie akcji nie daje pewności, że gracz coś ma. Weź sobie zobacz to demko na słuchawkach, a nie na głośnikach. I jeżeli tak bardzo Ci zależy, to opisz całe demko, a nie dwie i pół minuty... Tak jak mówiłem czekam na opinię innych osób z UBT, a na temat tego, kto powinien mieć tą rangę, a kto nie lepiej się nie wypowiadaj :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ja się nie urażam, bo widzę że Ty nie powinieneś oceniać demek :) Żadna z wymienionych przez Ciebie akcji nie daje pewności, że gracz coś ma. Weź sobie zobacz to demko na słuchawkach, a nie na głośnikach. I jeżeli tak bardzo Ci zależy, to opisz całe demko, a nie dwie i pół minuty... Tak jak mówiłem czekam na opinię innych osób z UBT, a na temat tego, kto powinien mieć tą rangę, a kto nie lepiej się nie wypowiadaj :)

 

 

 

 

Ponownie, bez urazy, ale po tym co piszesz widać że nie masz pojęcia o tej grze, a także nie potrafisz oceniać dem pod kątem tego czy ktoś ma wh, tym samym nie powinieneś mieć rangi UBT bo się po prostu do tego nie nadajesz.

 

 

 

Przyjdzie ktoś bardziej ogarnięty (luki np.) to zbanuje i zamknie temat, bo dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzisiaj juz nie ogarne ale jutro obejrze demko

i prosze bez dyskusji tutaj jest zgloszenie jest ocena admina UBT nie wiem po co wymiana pogladow

 

początek dema na podescie +B

trup na resp info idealne +B

odwrócenie się od flesza +B (jak takie akcje widzicie to na 90% koleś odpalony)

05:12 reakcja na model na gali

05:50 reakcja na model - co prawda slychac pozniej od niego strzaly ale gracz reaguje na niego od samego poczatku jak pojawia sie na ekranie

06:10 olewka na typa z ak czekamy na awp

07:46 reakcja na model na respie

dalej nie ogladalem ban dodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...