Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]To musi przejść

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

A mi marudzą, że namiot na respie rozstawiam jak jestem w TT. Ja po prostu czekam, aż wszystkie granaty wytracą. :rofl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja jestem za tym zeby 2 He zostaly Fajnie sie z nimi zabija :D \

 

 

 

 

 

Ja na NIE co do propozycji :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widac ze zdania sa podzielone wiec zrobcie ankiete bo nie ma sensu ciagnac tego dluzej czy ma byc 1 he czy 2. Od siebie dodam ze jest rzeczywiscie to denerwujace jak rashujac np srodek badz gale leci po 10 he ale z drugiej strony jak sie nazywa nasza siec serwerow? O to chodzi zeby bylo jak najwiecej fragow, zabawy i to cos co bedzie nas odroznialo od innych. Zrobcie ankiete a jesli komus przeszkadza powrot po zakup kolejnych he to moze jakas blokada aby mozna bylo kupic tylko 2 he i dalej tylko podnosic. Moim zdaniem jest to bardziej sensowne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Utwierdzanie się w przekonaniu że 2x granaty HE przyciągają mnóstwo ludzi na serwer to jest kompletna bzdura. Ludzi ciągnie do tej sieci bo jest elegancko prowadzona ,w porządku atmosfera i doświadczeni ludzie się nią zajmują a nie przez to że są 2xHE na serwerze , nie popadajmy w paranoje ;)   Nie chce mi się wierzyć że w przypadku usunięcią tego plugiunu serwery będą świecić pustkami.

 

 

 

Ja osobiście jestem za zmniejszeniem ilości granacików do jeden sztuki. Na próbę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS . A jak czytam wypowiedzi Panów wyżej że grają tutaj tylko dzięki 2xHe to wybaczccie ale jest to generalnie troche śmiechowe ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za zostawieniem 2 he , ponieważ tak jak wspomniał choćby , te dodatki wyróżniają nasze dd2 od innych , gra może poprzez to jest ułatwiona , ale grywalność jest zawsze duża . Niech zostanie tak jak jest :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

2x He oraz Asysty + 2 fragi za head, to wyróżnia naszą sieć z pośród innych.

 

Ankieta moim zdaniem będzie bez celowa, bo i tak nie zostanie to zmienione, gdyż ten temat był wałkowany kilka razy.

 

Przyciągnęło to sporo graczy na nasze serwery i przyciąga nadal.

 

 

Rozumiem, że może denerwować to, że po 30 sekundach ma się już 10 hp, lub się nie żyje - ale, gdy my kogoś zabijamy z granata to wielka radość, gdy nas ktoś zabije to komputer leci przez okno.

 

Nie da się tak...zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...