Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]To musi przejść

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wychodzę z propozycją, która już była podawana, lecz niestety jej nie wprowadzono :) Otóż chodzi o zmniejszenie ilości posiadania granatów wybuchowych z dwóch na jednego. Proszę "czerwonych" o nie wypowiadanie się, że to nie zostanie zmienione, bo prawie nie gracie na only DD2 i nie wiecie jakie to jest denerwujące, gdy każdy ma po 2 granaty na 30 osób :) Weźcie pod uwagę zdanie graczy, myślę, że większość będzie za, a bynajmniej mam taką nadzieję, wszystko jest dobrze, ale tutaj kogoś poniosła wyobraźnia. Czekam na wypowiedzi.

 

                                                                                                                                                                      Pozdrawiam, Wasz master, ascxw

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale rozumiem, że wiesz co piszesz zakazując nam wypowiedzi na naszym forum? Nie sądzisz, że śmieszny jesteś? Skoro to taki okropny przypadek posiadania 2 granatów, czemu serwer zawsze jest oblegany?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Heh, nie zakazałem Ci się wypowiadać, grzecznie poprosiłem byście nie wypowiadali się w sposób "zostaje jak jest, zamykam", jak to zrobiliście ostatnio :) Jest oblegany, ale to nie znaczy, że jest doskonały, czekaj na opinie, to się przekonasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Już sam fakt tego, że możesz podnieść po kimś granaty jest sporym ułatwieniem, więc jestem jak najbardziej za ograniczeniem kupowania HE do jednej sztuki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również popieram bo gdy tylko jesteś w tt i wylecisz na środek to od razu jesteś poobijany do 50 hp jak nie mniej... Już nie mówiąc o gali bo to jest porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również wolałbym aby serwer nie miał żadnych ułatwiających dodatków, jestem za tym zeby wprowadzić 1 granat na 1 rundę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wchodzisz jako tt do anarchii i leci do ciebie 10 granatów na raz. Tak jak pisze bla, już samo podnoszenie jest ułatwieniem.

 

Jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież podobne "próby" już kończyły się dramatem. Większość na tak, a jak przychodzi co do czego, to skargi i zażalenia. Nie wspomnę już o spadku grywalności na serwerze. Ten oraz dwa inne pluginy budują naszą popularność, wyróżniają nas i nie widzę potrzeby zmiany skoro wszystko gra jak należy. Dzięki nim tak chętnie odwiedzacie ten serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za tym żeby zostało jak jest fajna sprawa że 2 he a co to za problem wybiedz na pełnej :D albo poczekac na przelecenie he?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście jestem za zostawieniem 2 HE ,sam w rundzie używam niekiedy 3-4 :D Po za tym kiedy idziemy na gale/długą jako TT to możemy przeczekać falę rzucania HE lub po prostu wbić się na pełnej :) I nie będzie problemu 

 

 

 

A co do podnoszenia ,to każdy ma prawo podnieść ,tak to ludzie bez vipa zapewne nigdy nie dostaną granatów ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie to wizytówka serwera. Część składowa jego sukcesu. Surowy jest serwer mixowy. Wraz z ograniczeniem ilości granatów należałoby rozpatrzyć usunięcie pluginu pokazującego dmg/obrażenia, podwójnie liczonego headshota, asysty, czy nawet VIP'a.

 

 

 

Jestem na NIE

 

 

 

 

Już sam fakt tego, że możesz podnieść po kimś granaty jest sporym ułatwieniem, więc jestem jak najbardziej za ograniczeniem kupowania HE do jednej sztuki.

 

 

 

 

Wiemy że grasz ponadprzeciętnie. Nie wyganiam Cię na berlin hauptquartier ale te wszystkie pluginy dają szanse słabszym np. mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


administracja zgadza się na 2 granaty he spadochrony 2 liczonego headshota itp itd idzie tym samym na ręke graczą średnim ale nie zgadza się na wprowadzenie  moim zdaniem najlepszego pluginu(który jest o wiele bardziej przydatny niż te obecne)  powoduje , że gracze wzajemnie się nie blokują. Administracja musi się określić czy jest to serwer bardzo przychylny graczą czy też nie stricte surowy o którym wspominał Joe :) 2 granaty to duże udogodnienie tylko odpowiedzmy sobie czy ta gra polega na strzelaniu czy też wybijaniu się granatami jeżeli 2 granaty by jednak  zostały prosze o wprowadzenie tego pluginu o ktorym wyźej wspomnialem prosze o komentarze i opinie czerwonych :)

 

POZDRAWIAM bbbb

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie da się każdego zadowolić.

 

Jest to stosowane u nas już dość długo i jeśli się nie kupuje broni 30 sekund na respie i kolejnych 30 sekund nie idzie się w kierunku np anarchii, to nie dostaniesz ani jednym granatem.

 

Wystarczy przestać kampić - info dla TT, wtedy granaty nie bedą przeszkadzać.

 

 

 

Jestem za zostawieniem obecnego statusu konfiguracji na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę nic mówić, ale w sumie rację mają Consecuente, n-ty dzien, jar|luki i te inne osoby, które są za zostawieniem 2 he, dlatego tym razem się z nimi zgodzę.

 

 

 

Tomek dobrze Wam napisał: "Skoro to taki okropny przypadek posiadania 2 he, to czemu serwer zawsze jest oblegany"? <--- widać to nawet w godzinach nocnych, cały czas full serwer na DD2 #1, ledwo na niego wbić... Ja osobiście i szczerze mówiąc właśnie dzięki tym granatom zawitałam na MH, przyciągnęło po prostu.

 

 

 

Prawda jest taka, że w sumie denerwujące są te 2 granaty (bo zabiorą +60/70hp), lecz to jedyna serwerownia w swoim rodzaju, także powinno zostać jak jest :).

 

Nie zapominajcie, że jest to MULTI-HEAD (najlepsza sieć w Polsce :*), także musi ją coś wyróżniać od pozostałych (np te 2 HE czy też 2 fragi za HS) :).

 

 

 

 

 

Kończąc post jestem -/+ (neutral), gdyż wiem jak denerwują te 2 granaty, ale z drugiej strony właśnie (jak pisałam wyżej) to wyróżnia naszą sieć od pozostałych (spójrzcie prawdzie w oczy, a zobaczycie, że trochę prawdy jest w tym, co napisałam).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że mój posty został olany, to napiszę to samo, ale inaczej :)

 

 

 

Nie wiem dlaczego został wydłużony czas na kupowanie broni, ale gdy skrócimy go do standardowych 15 sekund(w ciągu 30 sekund zdążę wyskoczyć środek, rzucić 2 he, wrócić na resp, kupić he, wrócić i mieć jeszcze he na resztę rundy), to problem z he zmniejszy się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

czas 30 sek. jest wystarczający na zakup :) jak jestem w ct lece z 2 he na dluga rzucam, wracam dokupuje jeszcze TYLKO 1 bo jest blokada, później już możesz tylko podnieść i zaczyna się RZEŹ ^^ tak jak wczoraj późnym wieczorem jak byłem w tt wbiegałem na gale załatwiałem 2 a poźniej leciały granaty i wałek... opisując to chciałbym abyście zobaczyli dysproporcje pomiędzy ct i tt. tt nie ma szans wrócić i dokupić sobie jeszcze granatów. NEUTRAL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Krew mnie zalewa co tu niektórzy wypisują.. Od wczoraj gracie na tym serwerze czy co? Na początek pewien cytat:

 

 

jak jestem w ct lece z 2 he na dluga rzucam, wracam dokupuje jeszcze TYLKO 1 bo jest blokada, później już możesz tylko podnieść i zaczyna się RZEŹ ^^ tak jak wczoraj późnym wieczorem jak byłem w tt wbiegałem na gale załatwiałem 2 a poźniej leciały granaty i wałek... opisując to chciałbym abyście zobaczyli dysproporcje pomiędzy ct i tt. tt nie ma szans wrócić i dokupić sobie jeszcze granatów. NEUTRAL.

 

 

 

 

Jak kolega wyżej napisał, CT kupuje sobie 2 he, rzuca w tt, potem wraca kupować znów, potem podnosi te które zostały po zabiciu.. Któregoś razu poleciało na galę we mnie koło 16 he :) Byłem w stanie policzyć ponieważ dostałem flasha przed oczy i schowałem się za skrzynką tuż za schodami, he spadały trochę dalej, jakimś cudem ten jeden raz przeżyłem i policzyłem. I tak ogólnie dla tych co tu wypisywali jakieś głupoty, że trzeba zrashować lub przeczekać i wszystko będzie OK :) Otóż nieważne, ze pobiegnę na tą galę jak najszybciej potrafię, he lecą i tak i tak, nieważne czy będę siedział na respie do tej minuty i później zacznę grać, he lecą i tak i tak, nieważne czy wejdę długą, środkiem, galą, B, one są wszędzie, w niesamowitych ilościach, dla Terrorystów jest to spore utrudnienie, także otwórzcie oczy i zróbcie coś z tym. Zauważyłem, że już coraz więcej osób wraca na respa by dokupić granaty, albo stoi na respie ciągle dokupując i rzucając na gale, bądź środek. Zapewne wypowiadają się na NIE te osoby, które nigdy w życiu nie raszowały i stoją w CT robiąc właśnie tak jak to opisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Często grywam na serwerze i powiem szczerze że dla mnie to jest nawet przydatne (dla wielu graczy również).

 

Oczywiście, trochę wkurzają mnie z tego względu iż leci nieraz ich po 10. Lecz jeżeli potrafisz grać i potrafisz się przed nimi schować/uciec to jest to mały problem ;).

 

Jestem za zostawieniem tak jak jest, również jeżeli chodzi o czas kupowania broni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...