Skocz do zawartości
Teez.

Zapraszamy do studni! Nocny wywiad z n-tym dniem.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] - Mateusz to zapracowany człowiek, działa z wielką korzyścią na sieć, urozmaicając forum i serwery. W przeciągu jednego roku doszedł do najwyższej posady jaką jest Administrator, przednio obejmując wszystkie stanowiska po kolei (szczegółów dowiecie się z wywiadu). Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do przeczytania. Zapraszam! [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj n-ty, dziękuję, że zdecydowałeś się na wywiad  :). Opowiedz Nam coś o Sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Tello. Mam na imię Mateusz, pochodzę i mieszkam w najstarszym polskim mieście - Kaliszu. Jestem studentem wychowania fizycznego, miłośnikiem sportu (w szczególności piłki nożnej) i dobrej zabawy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oo, nie spodziewałem się. Życzę sukcesów w nauce i sporcie. Co robisz w dni robocze?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Dzięki. Od rana na uczelni, po zajęciach (czasem w trakcie  :P) dorabiam jako kierowca busa. Trenuję również i kopię się po czole w IV-ligowym klubie piłkarskim. Na brak zajęć nie narzekam. W wolnej chwili zbijam bąki i działam na MH. W weekendy staram się spędzać jak najwięcej czasu ze znajomymi. Lubimy uderzyć od czasu do czasu na imprezę, dlatego niekiedy rozmawiam z Tobą czy innymi na SB z konewką nad głową.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, typowe weekendy dla osób +18  :D. Hmm, pochwal się Nam Swoimi osiągnięciami sportowymi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie w nożną gram już typowo 4-fun'owo. Wiadomo, 4-liga, piłkarz-parodysta. Za gówniarza marzenia były, jednak z czasem trzeba było je zweryfikować. Czasy juniora wspominam najlepiej i z tamtego okresu udało mi się zebrać kilka nagród drużynowych i indywidualnych, w tym najcenniejszą z turnieju międzynarodowego (jako trampkarz)

. O te drugie zawsze było mi łatwiej, bo grałem w przodzie. Swoją skromną gablotkę co jakiś czas odświeżam zdobyczą z amatorskich boisk trawiastych czy halowych. Pamiątka i miłe wspomnienia na pewno zostaną.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieje, że pozostaną do końca życia. Masz jakąś śmieszną historię z imprez lub życia?

[/align]

 

 

[align=center]Nastolatkiem już nie jestem, ale kiedy korzystać z życia jak nie teraz. Z imprez na pewno sporo by się znalazło, ale największy wywijas byłem jeszcze w wieku szczenięcym. W gimnazjum miałem swoje 5 minut, gdy zamknąłem nauczycielkę od fizyki, największą szkolną francę w kantorku. Przez moment byłem klasowym idolem, jednak później za swoją głupotę musiałem zapłacić wizytą na dyrekcyjnym dywaniku. Wtedy już tak wesoło nie było, ale dzisiaj miło to wspominam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, pewnie wołała na pomoc  :rofl:. Przejdźmy teraz do MH. Jesteś H@ od niedawna, czy pełnienie tej funkcji sprawia Ci trudności?

[/align]

 

 

[align=center]Co jakiś czas natrafiam na przeszkodę i staram się z nią uporać, jednak trudnością bym tego nie nazywał. Traktuję to wszystko bardziej jako wyzwanie i możliwość działania na korzyść sieci, jednocześnie jako szansę na poszerzenie swojej wiedzy dotyczącej specyfiki forum czy serwerów. Z niektórymi sytuacjami nigdy wcześniej nie miałem do czynienia.

 Obowiązków i oczekiwań gracze fundują nam sporo, to ewentualnie mógłbym nazwać trudnością.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś na sieci od ponad roku, czy w przeciągu tego czasu poznałeś kogoś kogo na prawdę możesz nazwać Swoim kumplem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, że tak, jest sporo takich osób.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

, @aquax, @Chudy, @Consecuente (alfabetycznie) - Tych delikwentów chciałbym wyróżnić na samym początku. Są to osoby, które znam już trochę czasu i zawsze dogadywaliśmy się bez problemu. Mimo, że w realu nie miałem okazji poznać (mam nadzieję, że będę miał), mogę z nimi swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy - poważne czy mniej poważne - i wiem, że te rozmowy zostaną między nami (albo tylko tak mi się wydaje  :D).

 

 

 

 

@Bad ek` - Adaś "zwal mi konia" Bad ek`. Lubię pieruna. Mam nadzieję, że dowiem się o nim więcej i lepiej się poznamy.

 

 

 

 

@Strajk - Cycu i typowy grzbiet. Można z nim porozmawiać o wszystkim.

 

 

 

 

- Dziesiątki godzin, zszarganych nerwów i wyrwanych włosów przy pracy nad serwerami w towarzystwie tego wariata. Bardzo w porządku gość.

 

 

 

 

@POLAND. - Kuba, mój wróg numer 1 na snookerowym stole i TS'owy towarzysz. Pozytywny łobuz.  

 

 

 

 

@Joe - Kolejna pozytywna postać. Jest z nami od dawna, na forum ukryty w cieniu, "prywatnie" gość o świetnym poczuciu humoru.

 

 

 

 

@Morderca - Oszołom, którego nie da się nie lubić.

 

 

 

 

@jar|luki - Od zawsze dobry kontakt, czasem mamy odmienne zdanie, ale za każdym razem się dogadujemy.

 

 

 

 

@BounDer - Nie mam pojęcia za co lubię tę świnię, ale musiałem wymienić.

 

 

 

 

Wymienię również moich TS'owych grzbietów z dawnego pokoju na dole: Lovo, Aga, Rasta, OST, Trik3r. Wtedy na TS'a wchodziło się najczęściej. Zawsze można było zajrzeć, pośmiać się, porozmawiać o wszystkim i o niczym.  

 

 

 

 

Z kilkoma innymi osobami utrzymuję również dobry kontakt na TS3 i Steam, pozdrawiam ich gorąco.

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hohoho, trochę Ich jest. A właśnie zapomniałbym. Jakie były Twoje pierwsze wrażenia na temat sieci MH? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz co, zaczynałem na ODD2, z forum nie miałem nic wspólnego. Zaglądałem na TS3, tam Mateusz oraz Tomek wzięli mnie do siebie i zaproponowali admina. Serwer się rozkręcał, ja grywałem późnymi godzinami. Zgodziłem się i od tamtej pory byłem częstym gościem również na forum. Na MH fajna atmosfera od zawsze przyciągała graczy i ze mną było podobnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To musiało być wyróżnienie, jak w taki sposób zdobyłeś pierwszą rangę na forum. Może opiszesz po krótce Twoje kolejno zdobyte osiągnięcia na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... Co byś chciał konkretnie wiedzieć? Każda ranga, którą dostałem wiązała się zapewne z moją aktywnością. Nigdy w to nie wnikałem, musiałbyś zapytać czerwonych. Znałem oczekiwania wobec osób pełniących daną funkcję i starałem się swoje obowiązki wykonywać na tyle, ile byłem w stanie. Jeśli chodzi Ci o kolejność, byłem adminem ODD2, opiekunem adminów ODD2, moderatorem, super moderatorem oraz opiekunem sieci. Mogę dziękować chłopakom, że cały czas mieli do mnie zaufanie, mimo że często się z nimi nie zgadzałem. Oczywiście rangi to tylko dodatek, na MH wracam, aby się rozerwać i porozmawiać z ludźmi, przy okazji mogę się wykazać.

 

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim krótki czasie tyle osiągnąć. Gratulacje. Mam przygotowane trochę dziwne pytanie  :D. Skąd wzięła się "studnia"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]61216880568697732048_thumb.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Pomidor.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, dobra. T

o może inaczej, skąd wziął się nick n-ty dzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Pomidor. Tajemnicę studni znają tylko nieliczni i niech tak zostanie, z tą jest podobnie. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oo, brzuch mnie boli Stary  :crazy:. To może przejdźmy do muzyki. Jakiego rodzaju muzyki najchętniej słuchasz? (podrzuć Nam Swój ulubiony kawałek)

[/align]

 

 

[align=center]Słucham wszystkiego, co wpadnie w ucho. Muzykę dobieram w zależności od nastroju. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobra nuta, znakomicie wpada w ucho. No to mamy prawie koniec naszego wywiadu. Czas na pozdrowienia. Chcesz kogoś wyróżnić na sam koniec?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wyróżniłem już sporo osób na początku wywiadu. Pozdrawiam ich oraz całą społeczność Multi-Head.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i mistrz sucharków ma szanse na wypowiedź. Prosimy o coś suchego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Suchary to moja specjalność.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę albo koguta - zależy na co miał chrapkę. I tak to trwało miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz schwytał liska i zapytał:

[/align]

 

[align=center]-Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób?[/align]

 

[align=center]Na co sprytny lisek odpowiedział:

[/align]

 

[align=center]-Nie!

[/align]

 

[align=center]A tak naprawdę, to był on.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, suchee  :D. Dzięki Mati za wywiad, myślę, że dobrze się bawiłeś pisząc ze mną. Trzymaj się i do zobaczenia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki, pewnie, że tak. Strzała.

  :)[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WYWIAD ZE STUDNIĄ!? Nie wierze, biorę się za czytanie.

 

Za n-tego masz lajka (jeszcze nie przeczytałem) xD

 

Idę po ROKO i czytam dalej.

 

 

 

Suchar kolokwialnie mówicą "dramat" :facepalm:  słyszałem w Familiadze.

 

Wywiad udany, ze Studnią się znamy jakiś czas, wiedziałem że ma poczucie humoru ale że taki krejzol z niego to nigdy bym nie podejrzewał, pewnie za tą babkę od fizyki xD (dzięki n-ty) Ci szmate na koniec roku wstawiła.

 

 

 

Pseudo studnia dlatego że jak był on jeszcze małym Matim to go spuszczali do studni żeby nie darł ryja :D

 

A n-ty dzien (416 bodajże) to właśnie ostatni raz go tam wrzucili :)

 

 

 

Szkoda że mnie nie zapytali w wywiadzie o najśmieszniejszą przygodę za gówniarza :D

 

Co z BounDerasem odwaliłem, tzn on :D

 

 

 

Co do Badka, powiem Ci o nim tyle że był na testach w Legii :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nono teezik GOOD JOB :D + leci wiadomo

 

 

 

N-ty co ci zrobila ta nauczycielka ? xDD

 

 

 

suchar najsuchszy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja znam tajemnicę studni :D haha :D Fajny wywiadzik , nie wiedziałam żeś taki utalentowany :D Parufko  :* 

 

Haha ja też miałam swoje 5 min w gimnazjum , niestety też zostałam ukarana :D Prawdziwy harpagan z Ciebie Matiś :P

 

 

 

+ Tezik 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dzięki za ciekawą pogawędkę. Oczywiście za notoryczne wyśmiewanie się ze mnie podczas wywiadu dostaniesz odpowiednią nagrodę w postaci perma na serwerach. :D

 

 

 

Pozdrawiam, 417. :)

 

 

 

 

Hahaha, nie strasz nam biednego TeeZika :(.

 

Pewnie teraz będzie się Ciebie bał :D.

 

 

 

TeeZ - na prawdę jestem dumna z Twojej pracy redaktora, noo... Po raz kolejny :).

 

Podobają mi się tytuły, które nadajesz wywiadom jak i spodobały mi się na początku te 3 zdania, które napisałeś o N-tym. DOBRA ROBOTA, a wywiad na świetnym poziomie :).

 

 

 

N-ty, fajnie, że mogłam Cię lepiej poznać :).

 

Super, że taka osoba jak Ty jest H@ :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wierze w to co widze o.0 Mati, co on zrobil, ze zgodziles sie na wywiad, wiem, ze unikales tego jak ognia :) Oczywiscie wywiad z gwiazda mh wypadl bardzo dobrze :) Oczywiscie leci like, a tobie Mateusz zycze samych sukcesow na sieci i w zyciu realnym, bo jestes swietnym kolega i bardzo dobra osoba. Mysle, ze nie ma drugiej tak zapracowanej osoby na sieci ja ty. Pozdro wariacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzięki ;* xD.. Oszołom.. my się policzymy jeszcze ... Wywiad na prawdę na najwyższym poziomie.. gratuluję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hahah Studnia i suchra. Wywiad na bardzo dobrym poziomie. Dobrze, że H@ dał się troszkę poznać! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W życiu w Realu się nie spotkamy, wolę Tesco ;). Dzięki za wyróżnienie, jednak mam ogromny żal. Mentorem Twym jestem a nie zaznaczyłeś. Co i tak nie zmienia faktu, że rzuciłem gumową lalę na Twoją rzecz ;) i ciągle wierzę, że jesteś kobietą moich marzeń ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

+ dany.Ale wywiad tak długi,że nie chciało mi się czytać,ale cóż.Fajnie poznać lepiej H@.Życzę powodzenia w grze.Też zwiedziłem trochę klubów. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...