Skocz do zawartości
MemesiO

Warn

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):no jako wczesniej

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Nie wiem kogo wskazać

 

Dowody: http://multi-head.pl/index.php/topic/87345-obraza/

 

Świadkowie: Wszyscy

 

Uzasadnienie: Ja ich nie znam, nie wiedziałem, że z nimi siedzę na ts3, nie połączyłem tych faktów tak sprytnie jak dwóch kolegów.  Jedno drugiego nie wyklucza. Jakim prawem dajesz mi +1, jak napisałem skargę na kogoś, z dowodem. Takie pytanie, prosiłbym nie zamykać szybko, bo idę sobie zrobić kolacje i mogę nie przeczytać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli Śniega by to obraziło, to chyba sam by się tym zainteresował.. Po co bawić się w obrońców i pisać takie tematy, nie rozumiem tego.

 

 

 

Dla mnie warn słuszny, temat napisany aby tylko napisać....

 

 

 

Najpierw proponuję sprawdzić sytuację, a potem składać skargi. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyluzuj jesteś adwokatem czy coś? Bylem przy tym nie widziałem aby śniegu się obraził czy coś. Rozmawialiscie dalej się smieliscie. Skargi piszecie jak nabijanie postów , piszecie rzecz co wgl. nic nie wnosi tak naprawdę.

 

 

Niech @@biegam po śniegu się wypowie w temacie. Bo żal tego wszystkiego , jak małe dzieci w piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" data-cid="463924" data-time="1460923692">

 

Jeżeli Śniega by to obraziło, to chyba sam by się tym zainteresował.. Po co bawić się w obrońców i pisać takie tematy, nie rozumiem tego.

 

 

 

Dla mnie warn słuszny, temat napisany aby tylko napisać....

 

 

 

Najpierw proponuję sprawdzić sytuację, a potem składać skargi. :)

 

 

Czytając twoją wypowiedź, zastanawiam się co jest z Wami (moderatorami) nie tak. Przed kilkoma godzinami @@August w obronie kobiet dał Dembo warna, a ja widząc obrazę napisałem skargę. Co tu takiego dziwnego, wyjaśnili mi, "Śniega" (skrót nicku - skąd miałem wiedzieć, że o niego chodzi) nie było na ts w tym czasie, zauważył go na forum i napisał czy jest z dodatkiem "kupo". Nawet nie zwróciłem uwagi na nick, po prostu zrobiłem zdjęcie i wrzuciłem. Co miałem domyślać się o kogo chodzi i pisać do niego na forum czy nie czuje się urażony? Przemyśl. 

 

 

 

Ps. Beka na ts była, nie zaprzeczam. Ale to po czasie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robicie sobie jaja pisząc durne skargi a potem płacz, że administracja ma mało czasu. Mało czasu mam jak musze czytać takie durnoty i teraz zastanawiam sie czy głupszy jest autor czy sam temat. Jeszcze 1 taki pseudo troll i zamiast dać warna dam permanentnego spamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...