Skocz do zawartości
Teez.

Spowiedź Numerka!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] Cześć Wam. Dzisiaj przychodzę do Was z Letnim Wywiadem z Adminem Serwerów COD. Bardzo zaangażowany w rozkręcenie serwera Cod #2. Pracowity, otwarty do ludzi. Poznajcie go Sami. Zapraszam do lektury!

[/align]

 

 

 

 

 

 

 

- Siemanko @NumberOne trudno było o wywiad, bo co chwila miałeś kare, no ale w końcu możemy pisać :crazy:.Tak, więc na początku przybliż Nam Swoją osobę

 

 

Siemaneczko Teeziu. Dzięki za całkiem ciekawy wstęp :). Nazywam się Paweł, mam 17 lat, a pod koniec października upragnione 18. Pochodzę z małej wsi około 70 km od Krakowa. Jestem uczniem (a raczej byłem) 2 klasy liceum o profilu matematyczno-informatycznym. Interesuje się grafiką komputerową - kto wie, może właśnie z nią będzie wiązać się moja przyszłość, zobaczymy. Bardzo lubię również sport. Trenowałem kiedyś piłkę nożną, ale z powodu braku czasu zrezygnowałem. Teraz większość sportu, który uprawiam to głównie wieczorami z kumplami gra w siatkę, czy nogę oraz na wf'ie. Z racji, że jestem "informatykiem" jednym z moich zainteresowań jest "zabawa" telefonem. Chodzi o zabawę w takim stylu: zmiany systemu, odblokowania specjalnych opcji telefonu i inne, o których nie ma potrzeby wspominać. 

 

 

- Hmm. Dobry będzie z Ciebie informatyk (mam nadzieję). Powiedz, co porabiasz na codzień? 

 

Na codzień oczywiście szkoła, która się skończyła. Z racji, że mam plany kupić nowy komputer pracuję razem z tatą żeby wpadło troszkę grosza. Poza tym w domu dużo obowiązków - młodsze rodzeństwo, nowy dom, mimo tego, że w nim mieszkamy ciągle wymaga pracy. Staram się też poświęcać jak najwięcej czasu sieci, ale nie zawsze mam możliwość. Poza tym praktycznie codziennie idę na boisko z kolegami, co sprawia, że mój czas jest jeszcze bardziej ograniczony, ale cóż jakoś trzeba dawać sobie radę i starać się to wszystko zebrać, żeby było jak najlepiej.

 

 

- Znam ten ból :/. Sam doświadczyłem ostatnio przeprowadzki i pracy jest ponad Nasze możliwości. No, ale i tak aktywnie spędzasz dzień, nie siedząc całymi dniami przed komputerem :). Opowiedz co nie co o Swoim dzieciństwie. 

 

 

Na szczęście pochodzę z tego pokolenia dzieci, które dzieciństwo spędziło na dworze, z rówieśnikami, nie przed ekranami, Mineraftem itp. Zawsze było ciekawie. Zabawy do czasu gdy już było całkiem ciemno, gdy mama wołała do domu. Chowany, berek, budowy domków na drzewie, tego typu rzeczy. Niestety z racji, że jestem najstarszy musiałem też trochę szybciej zakończyć dzieciństwo. Rodzice pracują, a rodzeństwem ktoś musiał się zająć. Myślę, że wyszło mi to tylko na dobre, bo wyniosłem z tamtych czasów wiele dobrych wspomnień, dzięki czemu, może będę wartościowszym człowiekiem. 

 

 

- Też mam taką nadzieje :D. Mówiąc o wspomnieniach, opowiedz Nam jakąś ciekawą historię związaną z Twoim dzieciństwem. 

 

 

Hmm... Historii jest bardzo dużo, ale z czasów gimnazjum mam bardziej interesujące z racji, że jestem strasznie pechowy. Kiedyś kulturalnie czekamy sobie z kolegami na lekcję przed klasą w szatni. Siedzimy, siedzimy, no i trochę nudno. Jak to w gimnazjum pełno ciekawych pomysłów, więc mój kolega postanowił poprawić atmosferę. Wziął gaśnicę proszkową i będąc pewnym, że jest pusta wycelował i strzelił we mnie. Taka niespodzianka bo gaśnica okazała się pełna, a biedny ja zostałem obsypany niebieskim syfem. Nie mogłem oddychać, byłem ciekawego koloru, a wszyscy się śmiali, bo myśleli, że udaje. Na szczęście nic groźnego się nie stało, ale mimo wszystko było całkiem śmiesznie.

 

 

- Hahaha, no to nieźle. Miałeś przypał od Pani, a raczej Twój pomysłowy kolega? :rofl:

 

 

Powiem Ci, że dostał niezłe kazanie bo to w końcu środek chemiczny, więc mogło mi się coś stać. Ja raczej byłem poszkodowanym, więc Pani mi współczuła.

 

 

- Nie wyobrażam sobie tego, jak można strzelić gaśnicą "ketszota" . No dobra tyle śmiechu wystarczy. Przejdźmy do MH. Jak na niego trafiłeś i jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

 

 

 

Trafiłem do Was zupełnie przez przypadek. Większość czasu spędzałem na LoL'u i CS poszedł w odstawkę. Niestety, uznałem, że ta gra nie jest dla mnie i postanowiłem ją sobie odpuścić. CS u mnie to jest nałóg, ile razy kończę, tyle razy wracam - i tak było też tym razem. Włączyłem grę i poszukałem serwera na jakim zawsze chciałem grać - cod+dm, ale z dużą liczbą lvl. Tak trafiłem na COD 500k z Waszej sieci. Bardzo mi się spodobało, więc postanowiłem zostać na dłużej. Grałem kilka dni. Na serwerze spotykałem admina Positive, czli Pos z UBT, któremu starałem się pomagać jak tylko mogłem w ogarnianiu serwera. On chyba zauważył we mnie potencjał i kazał mi od razu, bez spełnionych wymagań pisać podanie. Tak też zrobiłem, a w moim podaniu mimo wszystko był pozytywny odzew przez co zostałem adminem. Pierwsze wrażenie? Duża sieć, dużo ludzi, mi to pasuje. Tak też moje zainteresowanie forum wzrosło i zacząłem się bardziej udzielać. Spotkałem wiele niesamowicie otwartych i sympatycznych ludzi, dzięki którym bardzo łatwo się zaaklimatyzowałem. Właśnie z tego powodu mam nadzieję na bardzo długą współpracę.

 

 

- No to mnie zaskoczyłeś bardzo pozytywnie. Jak mówisz o osobach, które poznałeś na sieci i są godne darzenia sympatią kogo miałeś na myśli?

 

 

 

Na pewno Pan Tomasz, którego znają raczej jako Consecuente. Pierwszy raz spotkałem kogoś takiego jak on. W swoim wieku potrafi doskonale dogadać się z nastolatkami, ma poczucie humoru i dystans do siebie. Zawsze sprawia, że na shoutboxie coś się dzieje, a często coś, z czego można się pośmiać poprawić humor. Kolejną osobą jest n-ty, który zawsze był mi pomocny od strony technicznej, pomagał przy serwerze, adminie i nie tylko, dzięki czemu było mi o wiele łatwiej. Dzięki wszystkim osobom z ts'a i sb poczułem się tu jak w bardzo fajnej społeczności, za co im wszystkim bardzo dziękuje. Pozostałych wymienię na końcu.

 

 

- Chwała im za to :). Teraz trochę ciekawszy temat, dajesz się ponieść marzeniom czy zostajesz przy rzeczywistości?

 

 

 

Bardzo lubię wybiegać w przyszłość, planować wszystko. Często marzenia związane z planami bardzo pozytywnie na mnie wpływają, dają takiego kopa do dążenia do nich. Jednak mimo wszystko staram się to łączyć z rzeczywistością, bo najważniejsze jest tu i teraz, a to co będzie, zostawiam losowi, bo niczego nie przewidzimy.

 

 

- No i prawidłowo ;). Hmm, to teraz coś o muzyce. Powiedz Nam, w czym gustujesz? Aha i nie zapomnij o dodaniu ulubionej piosenki. 

 

 

Jak to na Numerka przystało jest ewenementem. Jestem połączenie klasyki i nowoczesności. Słucham rock'a i dupstep'u, muzyki elektronicznej. Nigdy nie przepadałem za rapem, jakoś do mnie nie przemawia, chociaż powiem, że kilka kawałków dało mi do myślenia, kto wie, może i kiedyś tego spróbuje. Moimi ulubionymi zespołami są Linkin Park, Skillet oraz Imagine Dragons. Ulubionej piosenki nie mam, ale coś tam wrzucę z rock'a i dubstep'u.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yfnRNTzyNw4

https://www.youtube.com/watch?v=oQMmfesHpzY

 

- Przyjemne dla uszu :). Dobrnęliśmy już praktycznie do końca wywiadu. Czas na pozdrowienia (uwielbiany przez odpowiadających)

 

 

Zacznę od tych na samej górze: Consecuente, który swoim usposobieniem przyciąga ludzi, n-ty dzien, który zawsze służy pomocą. Pos, dzięki któremu tutaj jestem. Shootera, z którym ostatnio bardzo fajnie możemy pogadać. Evo, który był pomocny, ale i można z nim było pogadać. Kenpachi Zaraki, który i na ts'ie i na sb był chętny do rozmowy i któremu wiszę 0,5l. Figthtera, z którym na ts'ie zawsze całkiem ciekawie. I każdego, który jakkolwiek wpłynął na moje odczucia na tej sieci.

 

 

- No, to czas na dobrego sucharka. Czekamy z niecierpliwością :D 

 

 

Ludzie kochają czarny humor także dam im to co lubią:

 

Co dostała Małgosia na święta?

 

-

 

-

 

-

 

-

 

Rękawiczki.

 

Żartowałem, jeszcze nie odpakowała.

 

 

- Hehe, dobre :D. Tak, więc Numerku dziękuje Ci za ten poświęcony czas, no i trzymaj się mocno. Do następnego! 

 

 

Ja też Ci dziękuję, że chciałeś poświęcić czas zwykłemu adminowi. Liczę że jeszcze nie raz się spotkamy. Siemanko!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy wywiadzik , widzę że też miałeś ciekawe dzieciństwo . Upragnione 18 mówisz ?:D Też tak mówiłam , ale po 18 zanim się obejrzysz , już będziesz starą dupcią :P 

 

 

 

+ Tezzik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NumberOne powiadasz, że mieszkasz koło 70km od Krakowa? :P

 

To zapraszam do Krakowa na jakieś lody czy piwko (które bardzi rzadko pije :P).

 

Ogólnie to cieszę się, że mogłam poznać bliżej :).

 

 

 

 

 

TeeZ a do Ciebie to już nie wiem jakie słowa kierować, więc krótko i na temat:

 

Świetny z Ciebie redaktor! :). Oby tak dalej! :). Wywiad na wysokim poziomie.

 

+ oczywiście poleci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za wywiad oczywiscie +

 

 

 

Nom numberone robi wch**** :D

 

 

 

Tak trzymaj mordo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...