Skocz do zawartości
VinTrax

[PRZYJĘTY]Podanie VinTrax

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VinTrax ( Lece ci wpie*dolic! )

Wiek: 18 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): zacząłem zbierac doswiadczenie zastępując czasem kumpla, a nastepnie co chyba najwazniejsze funkcje admina pełniłem w zeszył roku na tym serwerze. Niestety duża liczba obowiazków i brak czasu zmusiła mnie wtedy do rezygnacji z funkcji admina. Jest to więc podanie o powrót na stanowisko :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 kwestia przypomnienia sobie niektórych komend ;)

Staż w CS-sie: 5 lat i niecałe 3 lata na serwerowni MH

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/VinTrax/80.72.40.110:27008/
http://www.gametracker.com/player/Lece%20ci%20wpie%2Adolic%21/80.72.40.110:27008/

Wiem, ze wychodzi cos ponad 40H, ale przed resetem gametrackera miałem niemal 700h przegrane, starsi gracze mnie pamietaja, także mocno licze na ich opinie
Dlaczego Ty!: Jestem aktywnym graczem, często bywam na serwerze rano gdy nie ma administratorów. Jestem rozmowny i mozna sie ze mna dogadać, staram sie nie brac udziałów w wszelkich konfliktach. Wszelakie problemy i naruszenia regulaminu zgłaszam na U@. Sądze, że nadaje sie na ta funkcje :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: na wakacjach 3-6h , w roku szkolnym 1-3h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem Na Tak! :D

 

-ogarnia

 

-aktywny

 

-znam go, nada się

 

-czas

 

-steam

 

-wiek 

 

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK:

 

-Ogarnia

 

-Aktywny 

 

-Pomocny

 

-Mozna się z nim dogadac

 

Można mu dać szanse i mu zaufac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jak naj bardzej dać szansę ;).... jak sie sprawdzi zostanie. a Admin się przyda :) tym wiecej tym lepej :).. jest online. miły.. nie widziałem zeby robić coś złęgo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK admini są potrzebni a ty nie sprawiasz problemów kulturalny, miły da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...