Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie ASRocK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wiek: 17

Staż na forum: Dochodzi 1 miesiąc ale jestem bardzo aktywny na forum

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Nie mam większych osiągnięć 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8/10 , Z języka polskiego w sql mam dobre i bardzo dobre oceny ocena semestralna to 4

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: Jeżeli gra tego wymaga to długo 

[align=justify]Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):[/align]

[align=justify]                             SMITE

[/align]

[align=justify]Smite to produkcja koncentrująca się na sieciowych potyczek pomiędzy graczami. Całość oparta jest na grze bardzo podobnej i bardzo znanej a mianowicie league of legends lub Defense Of The Ancients. Walki ukazane są w perspektywie pierwszej osoby. Gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii. Każdy z dostępnych bohaterów ma własną charakterystykę i dysponuje unikalnymi mocami. Bohaterowie gry Smite posiadają nazwy grackich bogów nie wszyscy ale większość jak np Zeus , Posejdon , Hades. Gra jest w języku Angielskim ale nie trzeba znać bardzo dobrze języka gdyż gra jest bardzo prosta. Zadaniem tej gry jest zniszczenie wież które stoją na drodze do potężnego Minotaura którego następnie trzeba pokonać aby wygrać rundę. Aby ułatwić nam zadanie gra tworzy tak zwane "Minjony". Tak jak już pisałem każda klasa posiada swoje umiejętności, które na danym lvl możemy 'wzmocnić' poprzez nabijanie poziomu przy zabijaniu graczy i "Minjonów"[/align]

 

Dodatkowe Ta recenzja gry Smite została pisana w 100 % prze zemnie gdyż gram już w tą grę na tyle że mogę ją opisać swoimi słowami. 

Coś od siebie: Recenzjom gier zajmuje się już roku wcześniej recenzowałem gre typu Minecraft , BF4 , LoL

Myślę że zasługuje na to stanowisko o grze mógłbym napisać więcej ale jak patrzałem na podania nikt nie ma takiej długiej recenzji jakiejkolwiek gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to szczerze, jak znajdziesz kogoś kto będzie Ci je poprawiał wtedy masz szansę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Szczerze ? Mam opinie z poradni o zjadaniu właśnie przecinków kropek . 

 

 

Też mam taką opinię i co xD?

 

nie mówię nikomu o tym, tylko staram się pisać "normalnie".

 

 

 

neutral za błędy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błędy musisz wyeliminować. Nawet zaświadczenie z poradni nie sprawia, że tekst przeznaczony dla szerszego grona może być z błędami. Będę na neutral, jeśli załatwisz kogoś kto będzie poprawiał, albo sam bardziej się będziesz starać o nie popełnianie błędów będę na tak ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo potwierdzenia Twoich problemów z interpunkcją przez specjalistę , to i tak nie można do końca przymknąć na to oka , ponieważ to czytają ludzie i jak wiadomo są różni. Jedni nie zauważą tych błędów , inni będą je krytykować .

 

Jestem neutralna co do Ciebie , zobaczymy jak zadecydują inni .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gdy pisałem całe podanie nie widziałem aby podkreślało moje błędy, myślałem że wszystko jest okey.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gdy pisałem całe podanie nie widziałem aby podkreślało moje błędy, myślałem że wszystko jest okey.

 

 

przecinków Tobie nie podkreśli.

 

(kliknij na tekst, prawy przyciskiem myszy. Następnie "Sprawdź pisownie", a na końcu "Język" i wybierz polski)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet Ci się nie chciało przepisać tego tekstu tylko perfidnie skopiowałeś początek recenzji z linku który podał FreeZeOUt. Błędy ortograficzne, interpunkcyjne... Jestem na nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kur^a jak gdzieś pisze tak samo to nie znaczy że to kopiowałem jedynie to że ktoś myśli tak samo jak ja jak chcecie napisze wam jakąś recenzje gry jaką wy podacie albo wam powiem na ts, w internecie wszystko znajdziecie nawet to co napisaliście na gg, Albo opisy na fb : Wymyślasz sam a potem patrzysz że ktoś inny szybciej na to wpadł .. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...