Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pomysł..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam taki pomysł .. aby z tego czasu co admin musi przegraćw ciagu tygodnia czy tam ilu dni.. .. zrobić takie cośzeby musiał w ciagu 1-2 dni cos tam przegrać... Bo na obecna sytację.. jest tragedia.. i dobrze o tym wiecie.. po za Adminami : Fonek , Mentor i  We od wczoraj... jest katastrofia... Oczywiście Pozostali tacy  jak Maxi King, Sniper , Shoter i ktoś tam jeszcze pewnie.. też są na serwerze..Ale to jest znacznie za mało.. na cały dzień. dodając ze są wakację.. i na serwerze jest non stop prawie full. i ludzi do banowania za łąmanie zasad jest do metra a brak osób do tego uprawnionych..

 

 

 

Więc zanim sie wypowie Opiekun.. co proponuję zeby to poprawić proszę pozostałych graczy i adminów o wypowiedzi jak i SUppor H@. moze jakieś promocje dla nowych adminów na jakis czas.. Aby ich przybyło. bo z tego co mi wiadomo jest 8-9 adminów. z czego wielu ma urlopy.. wieć zostaje ich mnej niż palców na jednej ręce i sami nie ogarną tego... Dziekuje za uwagę i pozdrawiam  .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem admini mają tutaj limit 100min dziennie. Przecież to nie są maszyny tylko ludzie i to że są wakacje wcale nie oznacza, że mają więcej czasu. Ludzie idą do pracy czy wyjeżdżają i wcale nie muszą siedzieć przed komputerem. Skoro masz problem z łamaniem regulaminu to siedź 24h na dobę i zgłaszaj wszystko na forum skoro nie masz kłopotów z siedzeniem na serwerze i pilnowaniem ile gra który admin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no pomysl jest calkiem dobry , wrecz wysmienity sczegolnie z rana to nie ma juz nikogo ja rozumiem ze kazdy ma zycie ale kogos na tzw 1 zmiane by sie przydalo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobry pomysł jestem jak najbardziej na tak.

 

 

 

 

 

Ale michał to nie zmienia faktu że jesteś RUDY! :D

 

 

 

 

 

P.S: Klękaj do miecza :crazy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co wiem admini mają tutaj limit 100min dziennie. Przecież to nie są maszyny tylko ludzie i to że są wakacje wcale nie oznacza, że mają więcej czasu. Ludzie idą do pracy czy wyjeżdżają i wcale nie muszą siedzieć przed komputerem. Skoro masz problem z łamaniem regulaminu to siedź 24h na dobę i zgłaszaj wszystko na forum skoro nie masz kłopotów z siedzeniem na serwerze i pilnowaniem ile gra który admin.

 

 

 Myślę że kolega wyżej wyjaśnił wam wszystko. I potwierdzam to co on napisał, nie każdy ma czas i wchodzi ile może. Np. praca na popołudniu rano co załatwić i co? od 23 ile można pograć?. Jeśli jest już taki płacz że łamany jest regulamin, czy latają czity, możecie też napisać do n-ty czy kogoś innego, gram na innych serwerach czasem i nie mam z tym problemu, nie pisze skarg za to że nie ma admina, piszę n-temu wchodzi i ogarnie. Zawsze jest taka możliwość że możecie sami zgłaszać czitów, i tych co łamią regulamin na forum. I co do tej mojej ostatniej propozycji to jeśli ktoś zgłosi takiego gracza, to ten gracz powinien dostać 3x niż normalny ban.(Nie ma admina zgłaszasz jak ktoś kładzie miny źle czy txt na forum, normalny ban na 30 min przez forum za zgloszenie 3x30 min). I do tego dodam że admina nie można dać byle komu, bo wam się tak widzi nawet jak jest okres wakacyjny. I podkreślę to Admin człowiek, życie swoje ma a cs to rozrywka, nie dodatkowa praca pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo dobry pomysł, wiadomo, że nie mogą być cały czas, ale mogliby też poszukać trochę czasu nie po to składali podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł trochę słaby bo nikogo do adminowania ani gry nie zmusimy ,admini maja również życie prywatne, oraz limit godz który maja przegrać w ciągu tygodnia .Zostało przyjętych kilka nowych adminów myślę ze sytuacja się poprawi z adminami również porozmawiam o ty aby w wolnej chwili więcej pograli ,ale nic nie obiecuje bo zmusić ich do gry nie mogę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...