Skocz do zawartości
HuBe..

[PRZYJĘTY]HuBe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HuBe

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Duże, obecnie mam też admina na cod500k jak widzicie :D

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7.8

Staż w CS-sie: Duży, gram już parę ładnych lat ale z przerwami ;)

Steam: ------

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/HuBe/80.72.40.110:27027/

Dlaczego TY .!: Jestem ogarnięty, znam sie na tym co robię, staram się wykonywać sumiennie i dobrze polecone mi zadanie, spędzam sporo czasu na tym serwerze, macie dużo adminów lecz nie zawsze są gdy ich potrzeba. Zgłaszam cziterów :D    

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kilka godzin około 3,4 w tygodniu jak dobrze idzie to wyciągnę 24h

Kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś świadom, że multi admin jest płatny ? Oraz czy możesz się zadeklarować, że zajmiesz się obydwoma serwerami ? Bo z tego co widzę w ostatnim czasie na 500 nie błyszczysz aktywnością.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jesteś świadom, że multi admin jest płatny ? Oraz czy możesz się zadeklarować, że zajmiesz się obydwoma serwerami ? Bo z tego co widzę w ostatnim czasie na 500 nie błyszczysz aktywnością.

 

 

 

 

Jeśli dostał bym tutaj admina to z tamtego rezygnuję ponieważ jestem tam adminem 3 miesiące i od tego czasu nic nie zmienia się na serwerze gra tam staje się nudna do tego częste crashe przez co ranking resetuje się co tydzień (osobiscie dla mnie to jest bardzo denerwujące), serwer jest olewany totalnie PoS wstawił ma forum 2,3 tygodnie temu paczkę do wgrania których nadal nikt nie wgrał. Może gra tam sporo ludzi ale to są przejściowi gracze najwięcej godzin mają tam admini a dlaczego ? Bo nikt nie dba o ten serwer to jest taki niechciany serwer, dam rade na dwa serwery ale na jednym będę grał więcej a na drugim mniej np na 500k mniej a na 40k więcej. Jeśli będzie trzeba zapłacić to zapłacę dla mnie kasa nie gra roli ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram na serwerze, ale bardzo dobrze znam Hube.

 

Co można powiedzieć o Hubciu hmm.. Jest to bardzo ogarnięta osoba, z którą przyjemnie się rozmawia, bardzo miły i dowciapny :D

 

Jestem pewien, że tak jak na 500k, poradzi sobie z rolą admina i na tym serwerze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...