Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Warto spróbować. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:  `Sentinel.

 

Wiek: 19 lat   | 24.12.1994|

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem tą funkcję przez 1,5 roku na poprzedniej sieci na której grałem.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  6

 

Staż w CS-sie: Parę dobrych latek już minęło coś około 5-6, oczywiście z przerwami.

 

Steam / NonSteam: Oczywiście , STEAM_0:1:22094902

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=%60Sentinel.&Search=Search

 

http://www.gametracker.com/player/%60Sentinel./80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!:  Jestem osobą bezstronną , nie toleruje faworyzowania graczy z typu "kolega, przyjaciel" wszystkich traktuje tak samo nie zależnie od tego ile czasu znam tą osobę i jakie mam z nią relacje. Jak sama ranga zobowiązuje , chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku podczas rozgrywki. Nie ukrywam , potrafię czasami wypaść z rytmu i jak na zdrowego człowieka przystało czasami sypnąć jakimś wulgaryzmem.

 

Jeżeli uważacie , że mogę wam się przydać to zapraszam do oddawania głosów pozytywnych jak i negatywnych o ile takowe wystąpią.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  A więc zazwyczaj od 2 do 7h , zależy od obowiązków i pracy.

 

Kontakt: Prywatna wiadomość na forum , z racji że jestem często aktywny jest ogromna szansa że szybko zostanie odczytana , także na STEAM ( `Sentinel. )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Facet , tobie chyba nikt nie dogodzi :) , za kulturę nigdy nie byłem ukarany , choć zauważyłem że za wyraz "zajebiście" gracze od ciebie dostają upomnienie , brakuje ci odrobiny poczucia humoru , nie masz jej za grosz , a to w znacznym stopniu świadczy o podejściu człowieka do ludzi. Każdy głos jest ważny dobre jak i te złe , one motywują jeszcze bardziej , więc także dzięki za komentarz. :)

 

 

 

Przepraszam że piszę we własnym podaniu , lecz nie doszukałem się zakazu , jeżeli się mylę , to mój błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na TAK, znam go już dobre 2-3 lata, byliśmy wspólnie na wielu serwerach. 

 

Jest godny zaufania, nigdy mnie nie zawiódł. Ma steam, wiek, godziny, czego jeszcze można chcieć? 

 

Każdy jest człowiekiem, trzeba trochę majty poluzować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również na Tak, często na serwerze, nie obraża/wyzywa .

 

 

 

- Wiek

 

- Steam

 

- Doświadczenie

 

 

 

Czego chcieć więcej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostajesz admina na okres próbny (2 tygodnie) ,regulamin ma być przez ciebie opanowany do perfekcji będzie to sprawdzone ,to ze dostajesz admina nie jest dla Ciebie wyróżnieniem pełniąc tą funkcje masz dbać o porządek i kulturę na serwerze , admin ma świecić przykładem w grze jak i na forum .Jakiekolwiek ustępstwa od regulaminu będą skutkowały utratą rangi. Nie zmarnuj tej szansy .Powodzenia FiGhT3r.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...