Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]FATlegs

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FATlegs

Godzina, data zdarzenia: 00:03, 1.07.2014

Mapa: DD2

STEAM_ID / IP: 87.246.236.52

Uzasadnienie: Grałem może z tydzień dzisiaj banik. Oczywiście nikt ssów nie zrobił. Teraz demko oglądajcie. Steam skradziony 2,5 roku temu, pozdro..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Musisz wstawić ss na forum 

 

 

Skąd? jak nikt nie zrobił to sam mam sobie zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego nie ucz mnie jak się ssy wstawia. Myślę, że jak zakładałem swój pierwszy serwer to Ty byłeś jeszcze w podstawówce. Napisałem jasno, że wszechmogący administrator nie zrobił mi screen shotów i nie ma ich w folderze cstrike. Czytaj ze zrozumieniem a zajdziesz trochę dalej. Obejrzyj nagrania z gry z wczoraj od 23:30 czy jakoś tak i tyle...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fatlegs, przeczytaj dokładnie to co w poradniku jest, szukaj pliki o nazwie HalfLife00.tga(00-04). Możesz też zainstalować ifranview i poszukać. Screeny robią sie automatycznie więc "wszechmogący administrator" zrobił Ci screeny.

 

Kolejne posty bez linku do screenów są już nie potrzebne i moderatorzy mogą Cię ukarać w postaci warnów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie mam screenów o rozszerzeniu .tga Ban został postawiony bez screenów bo dostałem go nawet nie podczas gry tylko jak padłem. Albo obejrzycie demko albo ub za niepodstawne rzucanie banami...Zapraszam na forum admina który dawał ban może on się wypowie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zostaję jeszcze obejrzenie nagrań z HLTV bo chyba po coś to jest... Co to za reklamy? o.O

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W jaki sposób reklamuje? 

 

 

 

Nie ma możliwości żeby ktoś po ludzku obejrzał demko z gry? Przecież ssy mozna raz dwa w photoshopie pozmieniać.. Za grosz profesjonalizmu tu nie maa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie ma możliwości żeby ktoś po ludzku obejrzał demko z gry? Przecież ssy mozna raz dwa w photoshopie pozmieniać.. Za grosz profesjonalizmu tu nie maa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skończ ten spam. Ssy zostały ci zrobione na pewno, czas na wstawienie to 24 godziny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozumiem, że porządek chcecie trzymać ale jeśli nie ma to nie ma. Jedyna mozliwosc to demko którego nie chcecie obejrzec. To nie jest Spam tylko normalna dyskusja..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta dyskusja jest zbędna. Nie chciałbym już widzieć żadnego posta pod tym. No chyba, że się deklarujesz i ss'ów nie wrzucasz. Wstawienie screenów to JEDYNA szansa na otrzymanie UB. Możesz wykonać 100 reklam na rzecz sieci w celu uzyskania UB (jednorazowa szansa).

 

 

 

Czas minął.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...