Skocz do zawartości
August

[ZAMKNIĘTY]Typowanie wyników Mundialu graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadliśmy na pomysł, że skoro jest duże zainteresowanie typowaniem wyników mundialu, to czemu by nie zrobić typów dla Naszego Mundialu, gdzie gramy 1vs1 ?

 

Jako, że każdy zna mniej więcej chociaż kilku graczy i ich poziom i, że zaczął kilka meczów już jest rozegranych, to typowanie można by zacząć od 2 kolejki.

 

Nagrody standardowe

 

1. Miejsce: VIP lub klasa premium + slot na dowolnym serwerze na okres 1 miesiąca.

 

2. Miejsce: VIP lub klasa premium na dowolnym serwerze na okres 3 tygodni.

3. Miejsce - Slot na dowolnym serwerze na okres 2 miesięcy.

 

Można pobawić się, bo nic nie szkodzi, a można zobaczyć jak gracze oceniają Naszego skill'a :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnim czasem zostało wprowadzone dużo konkursów. Może z kolejnymi propozycjami poczekajmy , aż się skończy Mundial? Teraz jestem za tym, aby nic nie wprowadzać.

 

 

 

Poza tym, ten typer niestety nie wypali, bądźmy szczerzy, ktoś może się podłożyć specjalnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpadłem na ten pomysł już wcześniej zanim zaczął się konkurs 1vs1. Gdy napisałem do n-tego, nie był przekonany co do tego pomysłu.

 

W tym momencie uważam, że konkursów dotyczących mundialu jest już wystarczająco, tak więc można sobie odpuścić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...