Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pytanie. Admin sniper

Rekomendowane odpowiedzi

**Co do zamknięcia poprzedniego tematu.. nie widzę nigdzie wzoru do składania pytań więc nie rozumiem czemu temat został umieszczony w koszu**

 

 

 

Pytanie brzmi za co sniper dostał admina? bo mi się wydaje, że za nic... nie umie się zachować etc.

 

 

 

Przykład? Napisałem mu "sniper dostawał w dupsko i przeszedł do tt " efekt :

 

oO o ile mi wiadomo to nie można grozić banem ...

 

 

 

79776800660061605549.jpg

 

 

 

Napisałem mu potem prawdę : było tak, że sniper na de_dust2002 był w ct i gdy ktoś rzucił strzałą na resp od razu leciały bany na 30min... po czym przeszedł do tt i gdy ktoś dalej puszczał strzały na resp ct nic już z tym nie robił... / na serwerze było 30 osób także, jest 30 światków... efekt :

 

 

 

tu powód powinien brzmieć trochę inaczej :  prowokacja prawda i pytanie 

 

67443507841322828995.jpg

 

 

 

Gratulacje... dalej rekrutujcie takich dysmozgów to na serwerze będą sami admini... ps. z adminów na serwerze (z 5 ich jest) robi coś tylko mentor i fighter... reszta to po prostu jakaś pomyłka...

 

 

 

pozdrawiam dobranoc. 

 

 

 

// chciałbym również porozmawiać z założycielem tudzież właścicielem serwera poprzez pw./ts

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://speedy.sh/2skaC/Desktop.rar Proszę twoje zachowanie w stosunku do mnie, nawet inny gracz cię upomina o spokój. Widać nie pomogło. Dodam od siebie że za słownictwo skierowane do mnie w 2 poście już powinieneś dostać bana na forum. 

 

 

Też cię pozdrawiam i dobranoc. :)

 

 

Dodam że byłem łaskaw i dostałeś bana pierwszego na 5 min, no ale jeśli jajo mądrzejsze od kury to się doigrałeś :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak a co z tymi strzałami na resp? hmm? dlaczego jak ciebie zabiły to ban a jeślli innych i pisali ci na u@ to banów nie było? hmm ? nie zabijali cie to bana nie ma tak?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy ban, powód to nie groźba a ostrzeżenie. Widać nie potrafiłeś się ogarnąć. kolejny ban jakże słuszny ostudzi Twoje zapędy (może popędy?). Odpoczywaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...