Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Logo w cs ' ie

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo osób mi zadaje pytanie jak zrobić własne logo w cs ' ie . Odp jest prosta :

 

 

 

Tutaj jest opisane bardzo ładnie biggrin.png

 

 

 

  • 1. Ściągamy i instalujemy Halflife Logo Creator
  • 2. Przy pierwszym odpaleniu program prosi nas o podanie lokalizacji hl.exe. Standardowo w steam znajduje się on w katalogu:steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK.
  • 3. W oknie programu które nam się pojawiło klikamy na "OPEN" i wskazujemy nasz obrazek do przerobienia i klikamy na OK.
  • 4. Teraz klikamy na "Autosize" w celu automatycznego dostosowania wielkości obrazka.
  • 5. Teraz na dole w lewym roku zaznaczamy opcję "Save it to", następnie klikamy na przycisk "..."
  • 6. W oknie które nam wyskoczyło wskazujemy lokalizację oraz nazwę naszego gotowego pliku do zapisania: steam\steamapps\counter-strike\cstrike ( w przypadku polskiej wersji steam spray wrzucamy do cstrike_polish ) i zapisany plik nazywamy tempdecal.wad i klikamy nazapisz.
  • 7. Teraz klikamy na "Make WAD" i w tym momencie został podmieniony nasz nowy spray.
  • 8. Spray bardzo często kasuje się przy wejściu do opcji gry. Aby temu zapobiec należy nadać plikowi tempdecal.wad parametr "tylko do odczytu".

 

 

A tu macie filmik który polecam biggrin.png

 

 

 

 

 

 

Program do robienia własnego loga to np. http://cooltext.com/

 

 

 

To jest moje logo biggrin.png  

 

 

 

post-6162-0-96668700-1400922449_thumb.png

 

Jeśli  pomogłem biggrin.png 

Kliknij

 

Lubie to !!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...