Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Ich Troje- Babski swiat

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ich Troje- Babski swiat

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): kilkuletnie z przerwami

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 

Staż w CS-sie: 6 lat

Steam ID : STEAM_0:0:24480067

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Ich%20Troje-%20Babski%20swiat/80.72.40.110:27026/

Dlaczego TY .!: Sporo czasu spędzam na serwerze, długo gram w tę grę, wiem o co w niech chodzi i szybko wyłapuje oszustów :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, 2-3h

Kontakt: steam (Ex!t), pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 to jest rekrutacja na admina forum czy serwera? bo nie rozumiem (mowie o godzinach na forum) w regulaminie pisze, ze codziennie ma sie wchodzic na forum, a nie spedzac tu duzo godzin

 

po 2 skoro jest rekrutacja zamknieta, to dlaczego mozna temat zakladac

 

po 3 skoro jest zamknieta, to musi byc duzo adminow, lecz problem w tym ze ich nie widac na serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Papier czy on często gra to bym protestował,od jakiegoś czasu bardzo rzadko widzę go na serwerze,czy nie będzie z tobą jak ze Stoch'em ? dostał Admina kompletnie przestał grać.Ja jak narazię   Jestem Na NIE   

 

 

 

EDIT: A co do liczby adminów jest ich na tyle wystarczająco że cheatów nie ma na serwerze tyle i w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak można dać swój głos na "70%". Albo dajesz tak, albo dajesz nie, no ludzie litości. Co do tematu, to jestem na tak, ciągle co gram to go widzę, mikro, steam, wiek, wszystko przemawia za "tak".

 

 

 

@up Ty sobie kpisz ? Co admin to wchodzi na 5-10 min, jak wchodzi to zamiast banować typa z aim'em, to wyrzuca za nick, albo za ping. To są admini ? Pozdro dla takich adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Godziny i aktywność się zgadzają, lecz oskarżenia o arogancję od byłego i szanowanego opiekuna adminów przekreślają twoją kandydaturę.Popracuj nad sobą, a być może dostaniesz od nas szansę. Aktywność to nie wszystko.

 



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...