Skocz do zawartości
MemesiO

[ZAMKNIĘTY]n4rMoo! Only DD2 #2

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 12:20 12 czerwca 2014

Nick admina/gracza, który zawinił: n4rMoo!

Dowody: 1402568938-U1.jpg

Świadkowie: Panowie na serwerze

Uzasadnienie: Administrator n4rMoo! przyczepił się, że stałem z paką na "repie", troszkę różnica resp od środka + z każdej strony byli CT (gala, długa) ale jakoś miałem to zrobić, znaleźć się z paką na środku. Mniejsza z tym, napisałem, że to nie resp tylko środek, a gracz alkoninja (chyba kolega admina) zaczął się pieklić pisząć "japa kjoles", "japa koniu" "jestes nowy wiec japa" no i po krótkiej dyskusji dostałem bana z powodem "Odpocznij koleś!" he? Nie widzę sensu, dlaczego ja mam odpocząć ^^ Ja tylko odpowiedziałem na te zaczepki prostym tekstem: "tak to se do matki mow", kultury nie nauczyli rodzice to teraz niech sie do nich tak odzywa. Dość, że się wtrąca do nie swojej rozmowy, do tego z takimi tekstami, po co ukarać, lepiej zbanować mnie :)

 

Nie wiem jak to odbierzecie, pewno szybciutko zamkniecie i napiszecie tekst w stylu "rzucałeś się" bo koledze się nie robi podkopów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec powiem ci tak nie dostales bana za kampienie tylko dostales bana za obraze czlowieku i to tylko na 30 minut.Wiec nie wiem czemu ty tu do mnie piszesz.A i Wlasnie jak ktos rodzine obraża to odrazu banuje mnie to nie interesuje czy moja czy kogos nie trawie takich ludzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jak najbardziej słuszny, osobiście wnioskuje o przedłużenie go, ponieważ takie hasła to nie u nas na sieci. Decyzję podejmie ktoś z wyższych.

 

A co do admina nie powinieneś pisać haseł "jestes nowy wiec japa", ponieważ pełnisz funkcję i musisz dawać jakiś przykład.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chamstwo na naszych serwerach jest niemile widziane, dziwi mnie jednak fakt, że w bansie wyświetla mi tylko gracza, który napisał skargę. Gdzie ban dla drugiego delikwenta? Wymiana ciepłych słów z obu stron. Brakuje mi tutaj konsekwencji ze strony admina. Nie będę już teraz wnikał czy rzeczywiście siedziałeś na respie czy na środku, gdyż bana dostałeś za brak odpowiedniej kultury. Przypominam wam tylko, że na respie przebywamy maksymalnie do 1 minuty od rozpoczęcia rundy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...