Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Salut 71 !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Na początku chciałbym się przedstawić. Mam na imię Erwin i mam 19 lat ,pochodzę z Lublina. Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Counter-Strike 1.6. Poświęcam około 8-9 godzin dziennie na siedzenie przed monitorem. Interesuje się sportem ,obecnie 7-letni staż w sztuce walki "Krav-Maga". Zajmuję się również programowanie i tworzeniem serwerów Counter-Strike 1.6 pod jak najlepszą jakość gry, chodzi o sprawy techniczne leżące po stronie serwera żeby utrzymywał stałą ilość fps i jak najniższy ping. Zajmuję się również tworzeniem sygnatur/avatarów/stron www/szaty graficzne do stron www.

[/align]

 

[align=center]Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I jak wam się podoba mój avatar na to forum :) ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]19611268072917491322.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego, jesteś ideałem mężczyzny. Wyjdziesz za mnie? 

 

 

 

Witaj w MH :)

 

 

 

PS Awatar super, prosty, przejrzysty, estetyczny.

 

 

[align=center]Niestety nie wyjdę za Ciebie, mam dziewczynę :c.[/align]

 

 

 

[align=center]82728203778484837196.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Consecuente - Jeśli masz dziurkę między nogami to Ok :v.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...