Skocz do zawartości
HardziK

Pomidorek na admina (2)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Pomidor

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):dobre bylem na kilku serwerach adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6

 

Staż w CS-sie:2,5 lata

 

Steam / NonSteam: NonSteam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ bym chciał żeby nie było żadnych cziterów aby gracze nie łamali regulaminu i żeby umilić graczom grę

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:zależy jak jest wolne to długo czyli 4-5 godz a jak ie mam wolnego to 1-2-3godz

 

Kontakt:serwer, forum

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Pomidor/80.72.40.110:27027/

 

 

 

 

 

Dziękuje za pozytywne i także za negatywne posty/wypowiedzi ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak szczerze średnio to widzę..

 

 

 

+ wiek

 

+ amx

 

+ gt

 

+ doświadczenie

 

 

 

- tak jak kolega wspomniał - często łamiesz regulamin

 

- znajomość regulaminu na niskim poziomie

 

- marnie napisane uzasadnienie

 

- kontakt

 

 

ODE MNIE NEUTRAL, naucz się i nie łam regulaminu, a zmienię zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Za Okresem Próbnym.

 

 

 

-Steam

 

+/-Ostatnie 3 dni aktywności na serwerze słabe ;/

 

+Wiek

 

+Doświadczenie

 

 

no teraz bede wchodzilna serwer ale na troche bo mam zpowolnionego neta i nie moge grac ale jak juz bede mial neta zaczne grac znow jak wczesniej ;D

 

 

 

 

Jesteem za okresem probnym:

 

+czesto na serwerze

 

+wiek

 

 

 

 

 

-czesto lamiesz regulamin

 

-nie znasz regulaminu

 

 

2 razy złamałem regulamin jak niechcący postawiłem na bs'sie minę bo zapomniałem ze tu nie ma spadochronu a 2 ze raz uzylem autodestrukcje na respie wroga  ;D i sie ie zgadzam z tym ale to twoje zdanie :D

 

 

 

 

No tak szczerze średnio to widzę..

 

 

 

+ wiek

 

+ amx

 

+ gt

 

+ doświadczenie

 

 

 

- tak jak kolega wspomniał - często łamiesz regulamin

 

- znajomość regulaminu na niskim poziomie

 

- marnie napisane uzasadnienie

 

- kontakt

 

 

ODE MNIE NEUTRAL, naucz się i nie łam regulaminu, a zmienię zdanie.

 

 

znam regulamin dobrze tak jak napisalem do jedziem z koksem to do ciebie a co do uzasadnienia ja pisze uzasadnienie i moge to co chce napisac :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

no teraz bede wchodzilna serwer ale na troche bo mam zpowolnionego neta i nie moge grac ale jak juz bede mial neta zaczne grac znow jak wczesniej ;D

 

 

 

2 razy złamałem regulamin jak niechcący postawiłem na bs'sie minę bo zapomniałem ze tu nie ma spadochronu a 2 ze raz uzylem autodestrukcje na respie wroga  ;D i sie ie zgadzam z tym ale to twoje zdanie :D

 

 

 

znam regulamin dobrze tak jak napisalem do jedziem z koksem to do ciebie a co do uzasadnienia ja pisze uzasadnienie i moge to co chce napisac :P

 

 

Słuchaj, nie znasz widocznie za dobrze, bo często go łamiesz i kłócisz się o coś czego nie ma, albo jak nie masz racji ;) Wiem, bo gram tutaj bardzo długo to mam coś do powiedzenia i takie jest moje zdanie o Tobie ;)

 

 

Co do tego co napisałeś o uzasadnieniu to tak, możesz napisać to co chcesz, ale jak się składa podanie to nie takie na odwal się, a takie które przekonuje, żeby wybrać właśnie Ciebie, Twoje mnie nie przekonuje :v

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 16 lat ... pierwszy powod dlaczego jestem na nie .. nie wierze (lecz moge sie mylic) ze 5-6 znasz AMX.. drugim powodem bedzie lamanie regulaminu .. moze i drobne jego lamanie (mowie o TXT )lecz jednak to zawsze cos a przy byciu adminem trzeba tego UNIKAC karac innych graczy za takie rzeczy.. kolejnym powodem na NIE jest moim zdaniel zbyt maly kontakt.Proponuje zalozyc Gadu Gadu aby gracze przy braku administratora na serverze mogli napisac do Ciebie.. Ostatnim powodem na nie jest wypowiadanie sie we wlasnym podaniu.. reasumujac jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz 16 lat ... pierwszy powod dlaczego jestem na nie .. nie wierze (lecz moge sie mylic) ze 5-6 znasz AMX.. drugim powodem bedzie lamanie regulaminu .. moze i drobne jego lamanie (mowie o TXT )lecz jednak to zawsze cos a przy byciu adminem trzeba tego UNIKAC karac innych graczy za takie rzeczy.. kolejnym powodem na NIE jest moim zdaniel zbyt maly kontakt.Proponuje zalozyc Gadu Gadu aby gracze przy braku administratora na serverze mogli napisac do Ciebie.. Ostatnim powodem na nie jest wypowiadanie sie we wlasnym podaniu.. reasumujac jestem na NIE

 

 

1 i ostatni raz napisze nie dostałem bana za txt nigdy nie wchodziłem na txt tylko dostałem bana za położenie miny na bs's bo chciałem rozbroić pakę i użyć spadochronu i 1 ban za autodestrukcje dostałem bana nie znasz mnie i nie wiesz ile na ile znam amx a  jak napisałem ze 5-6 to znam 5-6 amx kontakt załoze a co do wypowiadaniu sie w swoim podaniu kto mi zabroni można sie wypowiadać nawet august napisał we wcześniejszym moim podaniu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK

 

+Godziny na serwerze

 

+Wiek

 

+Doświadczenie

 

-steam

 

-staż na cs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...