Skocz do zawartości
JNSRR

[PRZYJĘTY]:)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 15 (prawie 16)

 

Staż na forum: chyba pół roku :P

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: admin jail/dd2 - inferno/cod 40k oraz grafik.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: no z 6,5/10

 

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: około 2 h.

 

Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Recenzja CS:GO:

[/align]

 

[align=center]Witam państwa, dzisiaj chcę wam zrecenzować znaną grę, podtytułem "Counter-Strike: Global Offensive". Nie jest to łatwa gra, ale też nie trudna. Polega ona głównie na dobrym planowaniu, oraz umiejętnym strzelaniu. Jednak co, gra nie jest "młoda" stoi ona na scenie gier już dobre dwa lata. CS:GO jest oparta o swojego "ojca", CS 1.6, są bardzo podobne mapy, bronie itp. CS:GO nie jest to typowa strzelanka. Co samej rozgrywki, w menu można sobie wybrać nade tryby gry, między innymi uproszczony (FFA), deathmatch i wiele innych trybów rozgrywki. Najlepszym w CS:GO, są skiny broni, czasami warte fortunę... Podsumowując, grę oceniam na 8.6, polecam ją każdemu kto grał w wcześniejsze wersje CS. Pozdrawiam Dolec :)[/align]

 

[align=center][media]

[/media][/align]

 

[align=center]Kilka skinów:[/align]

 

[align=center]9442-ak+vulcan.png[/align]

 

[align=center]AK-47 | Vulcan[/align]

 

[align=center] [/align]

 

hqdefault.jpg

 

Dual Berettas | Cobalt Quartz

 

 

 

 

 

(poza podaniem:)

 

Co chcesz wprowadzić?

 

Chcę nagrywać własne filmy (do recenzji).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poradzisz sobie ;D Lecz tak jak FreezeOUt napisał 

 

 

 

 

Moim zdaniem Twoja recenzja powinna być bardziej szczegółowa i napisana także w 3. osobie, a nie tylko w 1.

 

 

 

Poprawić się da :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz moje tak

 

Udziela się

 

ogarnia

 

Sam nagrywaleś gameplay? jak tak to git :)

 

 

Ten co jest w moim podaniu nie, lecz nagrywałem dla mpc**** jako MPC Media Team. (sorki, jak się nie można wypowiadać)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No recenzja nie za bardzo zaopatrzona w szczegóły, ale warto dać szanse takiej osobie jak Ty. Bardzo miły, koleżeński, potrafi się zachować. Miło się gada, gra i robi głupoty. Myślę, że z czasem Twoje prace będą na wysokim poziomie i będą pisane z głową. Fajnie wygląda, estetyczna. Życzę powodzenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...