Guest Guest Posted June 1, 2014 #160548 Posted June 1, 2014 Data i godzina zdarzenia:Teraz Nick admina/gracza, który zawinił:Smyku ale nie musi to być skargą tylko prędzej problem ale jeżeli to jego wina to chciał bym żeby poniósł konsekwencje Dowody:http://iv.pl/images/63476298082833559342.jpg Świadkowie:serwer Uzasadnienie:Od kiedy nie można tam stawiać sg? Przecież może hosty zaprowadzić przez ścieki więc o co chodzi ?
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160550 Posted June 1, 2014 Ja jestem swiadkiem pozdro powiesz mi jak potem hosty maja po drabine zejść lub wyjść ze ścieków? sory za odp ja nie w UBT.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160552 Posted June 1, 2014 Normalnie jak szedłeś po hosty wchodziłeś w 1 lub 2 ścieki szedłeś cała drogą ściekową potem wychodziłeś przy respie ct więc jak sg z połowy mapy przez ściany miało cię trafić ?
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160556 Posted June 1, 2014 Twoje sg: http://speedy.sh/mksJn/sg.rar hosty ci zejdą po drabince ale już nie wyjdą przy respie ct , sg postawiles na srodku nie bylo jaka wyjść z hostami.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160562 Posted June 1, 2014 Sorki Smyku ale zapomniałem o tym że hosty nie umieją po drabinkach chodzić. Wybacz mi i proszę o zamknięcie tematu moja wina.
Procentowy Posted June 1, 2014 #160564 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
Jun 1
7
Top Posters In This Topic
Procentowy 2 posts
Popular Days
Jun 1 2014
7 posts