Jump to content

Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Data i godzina zdarzenia:Teraz

Nick admina/gracza, który zawinił:Smyku ale nie musi to być skargą tylko prędzej problem ale jeżeli to jego wina to chciał bym żeby poniósł konsekwencje 

Dowody:http://iv.pl/images/63476298082833559342.jpg

Świadkowie:serwer

Uzasadnienie:Od kiedy nie można tam stawiać sg? Przecież może hosty zaprowadzić przez ścieki więc o co chodzi ?

 

 

Guest Guest
Posted

Ja jestem swiadkiem pozdro powiesz mi jak potem hosty maja po drabine zejść lub wyjść ze ścieków?

 

sory za odp ja nie w UBT.

 

 

Guest Guest
Posted

Normalnie jak szedłeś po hosty wchodziłeś w 1 lub 2 ścieki szedłeś cała drogą ściekową potem wychodziłeś przy respie ct więc jak sg z połowy mapy przez ściany miało cię trafić ?

 

 

Guest Guest
Posted

Sorki Smyku ale zapomniałem o tym że hosty nie umieją po drabinkach chodzić. Wybacz mi i proszę o zamknięcie tematu moja wina.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...