Guest Guest Posted June 1, 2014 #160299 Posted June 1, 2014 Twój nick podczas gry:NeCu Godzina, data zdarzenia:01.06.2014 12:30 Mapa:de_dust2 STEAM_ID / IP:80.72.40.110:27020 Uzasadnienie:Dostałem ban nie słusznie poniewaz gram czysto a nie na zadnych wh czy aim wiec prosiłbym o unbana . NeCu
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160303 Posted June 1, 2014 Twoje tłumaczenie przekonało mnie, oczywiście bana ściągnę natychmiast po wstawieniu czystych ss`ów.
Procentowy Posted June 1, 2014 #160304 Posted June 1, 2014 Musisz wstawić ss'y zrobione przez admina. SS'y znajdują się pod nazwą: Halflife00-04.TGA Znajdziesz je tam gdzie zawsze
Guest Guest Posted June 2, 2014 #160754 Posted June 2, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Jun 1
3
Jun 2
1
Top Posters In This Topic
Procentowy 1 post
Popular Days
Jun 1 2014
3 posts
Jun 2 2014
1 post