Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Odpalony Człowiek13


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Nie jestem w stanie odpalić demka. Masz prawdopodobnie starszą wersje cs'a i mam problem:

 

"WARNING! Server returned protocol version 47, not 48". Nie mogę odpalić ani na steamie, ani na ns. Zaraz ściągnę demko z HLTV i zobaczę.

 

 

 

 

 

@: Wybacz, ale na tym serwerze nie ma HLTV więc poczekamy - może ktoś ma starszą wersję i będzie w stanie to zobaczyć.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...