Guest Guest Posted June 1, 2014 #160241 Posted June 1, 2014 Wczoraj kupiłem CS GO i jak go włączam i laduje mi się serwer to się scina, a jak gram np. to jak jestem na gali to jest wszystko dobrze a jak wchodzę na większy obszar np. długą to mi trochę laguje gra albo na środek czy b. Co zrobic?
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160482 Posted June 1, 2014 Zapewne twój sprzęt nie daje sobie rady. Przy spadkach fps'ów zaczyna cię lagować. Poszukaj komend na poprawę fps'ów i pingu. Jeśli one nie pomogą, ze swojej maszyny już zbyt wiele nie wyciśniesz i ciężko będzie o poprawę rozgrywki.
Procentowy Posted June 8, 2014 #163296 Posted June 8, 2014 Brak zainteresowania ze strony autora wątku.
Procentowy Posted June 8, 2014 #163297 Posted June 8, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Jun 1
2
Jun 8
2
Top Posters In This Topic
Procentowy 2 posts
n-ty dzien 1 post
Popular Days
Jun 1 2014
2 posts
Jun 8 2014
2 posts