Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][nonSteam] cs 1.6 v48 crash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Jak odpale cs i chce wejśc w opcje albo "nowa gra" to cs sie zacina i muszę go wyłączyc w menadżerze ;/ System swieżo postawiony, sterowniki zainstalowane poprawnie, poprzednio na starym windowsie cs działał ale po wyłaczeniu wyskakiwał jakiś błąd(coś tam że pamięc nie może by "read") i nie które osoby miały zniekształcony głos. Zniekształcony głos nadal jest (tylko niektórzy gracze), na serwer moge wejśc i dopiero jak wszedłem to mogłem wejśc w opcje. Reinstal nie pomaga.

 

 

 

W dodatku napisy:

 

 

 

1yr6nc.png

 

 

 

Win xp sp3

 

AMD Athlon 64 X2 2.61 GHz

 

3GB ram DDR2

 

Radeon X1950 Pro 512 MB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ss'ów miałem je juz chyba z 5 razy i zawsze mi sie zapisały, a co do tego linku który podał n-ty to właśnie ta instalka.

 

 

 

Edit@: znalazłem sobie inna instalke i skopiowałem modele z v48 bo onie głównie mi chodziło (przyzwyczajenie :)) tyle że znów ten błąd po wyłaczeniu:

 

 

 

2vu0y9v.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten błąd jest związany z kartą graficzną. Sprubój zaktualizować stearowniki karty graficznej i zobacz czy pomoże. Jeżeli masz zaktualizowane i po tym ci błąd wyskoczył to pobierz stare sterowniki ze strony producenta i je zainstaluj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...