Skocz do zawartości
Itashiro

Itashiro

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Sebastian

 

2. Kontakt: Pw/steam dla chcących usłyszeć mój głos ts/telefon

 

3. Lokalizacja: Płock

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Wszystko zależy od zmiany w robocie. Ale z 2-4 godzin to norma.

 

5. Posty (min.200 sensownych): 400+

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymywać porządek na forum i pomóc w miarę możliwości.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Gdzie mnie poniosą tam będę.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Trudno jej nie posiadać gdy pracujesz z 10 ludźmi na co dzień ;p

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Myślę że tak.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Na imię mi Sebastian pochodzę z Płocka, na co dzień pracuje w hipermarkecie za dość niską stawkę ;p Jestem dość spokojnym człowiekiem, trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Interesuję się grafika/koszykówka/piłką nożną i sportami walki(konkretnie judo). W cs gram już od 2k3-2k4  i przez ten okres byłem tylko na dwóch sieciach(wiec szybko nie odchodzę).

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Raz na sieci znajomego. Z prostymi funkcjami wątpię żebym miał problemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedawno rezygnowales z grafika

 

długo na tej posadzie nie byłeś

 

Modek tez CI się moze znudzic?

 

Do tego procz dzialu grafikow praktycznie nigdzie sie nie udzielales.

 

Ja jestem na nie :x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zmuszony dać NIE.

 

Jesteś mało widoczny na forum. Dużo osób nie ma zdania na temat twojej osoby, gdyż kompletnie cie nie kojarzy (widzieli tylko wypowiedzi w dziale grafików po czym ciężko stwierdzić jaką osobą jesteś).

 

 

 

@HardeQ

 

W poprzednim jego podaniu napisałeś:

 

"Grafik z ciebie jest bardzo dobry, ale na forum generalnie jest cię bardzo mało.

 

Lubię cię, ale zostawiam negatywne podsumowanie, jestem na nie."

 

 

Nie widzę żeby coś się zmieniło. Mam na myśli aktywność na forum czy zaangażowanie w życie sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba być ziomeczkiem z ts'a albo shoutboxowym trollem by ludzie oceniali Cię pozytywnie?

 

Itashiro jest całkiem w porządku, próbuje już od dawna, grafik z niego był dobry, warunki spełnia, nie rozumiem tych powyższych powodów.

 

Jestem na Tak.

 

 

 

Dodam też, że rozmawia się spoko, a i wydaję się ogarnięty.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

^Słusznie zauważyłeś, w POPRZEDNIM PODANIU. Rekrutacja jest tymczasowo, opinia dotycząca jednostki też jest tymczasowa. Minął czas, teraz uważam, że Itaś zasłużył na szansę, więc wypowiedziałem się pozytywnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trzeba być ziomeczkiem z ts'a albo shoutboxowym trollem by ludzie oceniali Cię pozytywnie?

 

 

 

 

Taka smutna rzeczywistość, że człowiek nie musi być tylko aktywny i pisać rozsądne posty, tylko musi się też trochę po błaznować na ts3 lub sb by ludzie w ogóle uważali że przebywasz na forum. Ogólnie świetnie to widać w podaniach na moderatora ts3, jak grupki wzajemnej adoracji się nawzajem próbowały "wyeliminować" o podejście do stanowiska, dziecinada.

 

 

 

 

 

Pamiętam jak byłem z nim moderatorem na Brejku przez ponad rok i byliśmy wtedy jedynymi osobami na tym stanowisku, dobrze przykładał się do swojej roboty i nie popełniał błędów, pewnie jakby sam piastował to stanowisko to by sobie poradził z całym forum.

 

Może jestem mało wiarygodny bo to mój braciak, ale jeśli już zacznie używać tych szarych komórek to naprawdę umie zaskoczyć człowieka. Ogólnie to spełnia wszystkie wymagania i nie mieliście z nim żadnych problemów co widać po statusie ostrzeżeń. Ktoś wspomniał o tym że zrezygnował ostatnio z grafika i nie pełnił długo tej roli, czy aby na pewno? Polecam prześledzić dział rekrutacji, posty z rezygnacją, posty z grafiki gdzie robił kawał dobrej roboty, a później spojrzeć na siebie (Tak do Ciebie piszę Hazard, ile byłeś w ubt? 8 dni? Hipokryta). 

 

 

 

Podsumowując jestem na tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy popełnia błędy, ale myślę, że i każdy chcesz je jak najszybciej poprawiać. Co do Ciebie mam mieszane uczucia, jesteś na mh już dosyć sporo, aktywność masz w miarę dobrą, ale przed rekrutacją na moderatora, nie objawiałeś się niczym konkretnym, aczkolwiek, jestem za daniem Ci szansy. Na tak :P

 

 

 

Ps: w sumie i tak nasze wypowiedzi nie są brane pod uwagę .  :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i ma predyspozycje, może i jest ogarnięty...Jednak poza pracą w dziale grafiki w okresach pełnienia funkcji grafika niczym więcej się nie wyróżnił. Za potencjał rang się nie przyznaje, a za zasługi i aktywność w określonym okresie. W moim mniemaniu droga na tak ważną rangę jaką jest moderator powinna być bardziej wyboista i wymagająca. Na tę funkcję musisz sobie jeszcze zapracować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...