Skocz do zawartości
Gość

KONKURS WZORA !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]Witam serdeczenie i zapraszam do wziecia udzialu w ankiecie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

O czym wgl jest mowa ? Mowa o tym ze urządzimy ankietę na temat adminów serwera

 

Bedziecie proszeni o oddawanie glosy raz w miesiącu, żeby wyłonić najlepszego admina miesiąca będzie wydaje mi się to dla nas zachęta do większego przykładania się, oraz jakaś ciekawa rywalizacja :)

 

 

 

Jak kogos brakuje na liscie prosze o napisanie tego pod postem i wtedy edytuje .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie wiem czy wiesz, ale ja prowadzę konkurs na admina miesiąca więc nie wiem co to ma znaczyć teraz ?

 

 

To nie jest konkurs na admina miesiąca całej sieci tylko wewnętrzny FFA z tego co widzę. I to jest moim zdaniem bardziej ok niż konkurs na całą sieć, który i tak wygra admin Only DD2, bo tam jest najwięcej adminów i graczy, którzy będą na siebie głosować. Jak dla mnie to jest spoko i luźna fajna zabawa bez żadnych nagród więc w czym problem ?

 

 

 

@down: To na to trzeba mieć pozwolenie ? Admin serwera FFA w dziale serwera FFA chyba ma coś do powiedzenia ? Z tego co widzę, to graczom i adminom jak na razie ten konkurs nie przeszkadza. Forma zabawy i motywacji więc co w tym złego ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zdecydowanie tak, bardzo fajna inicjatywa. Mam nadzieje, że wprowadzi trochę wiecej aktywności w naszym dziale [FFA]. ;) 

 

GL & HF ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba nie musze mieć  rzadnego pozwolenia żeby zrobić ankietę i napisać parę slow , i jest to ankieta taka jak każda inna wiec nie widzę w czym problem , z tego co wiem Eryk jest opiekunem FFA wiec jego sugestie są dla mnie bardzo znaczące .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o mnie to juz zapomnieliscie :/

 

 

#edit

 

Lem jak ty admina nie masz to po co ankiete na Sb dajesz ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@POKEMON, post z końca maja - wtedy adminem jeszcze był. 

 

 

Weźcie to w piździet zamknijcie. ;-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...