Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam chciałbym wam przedstawić propozycje odnośnie cod moda 200lvl a mianowicie chciałbym a byś cie  wgrali na serwer spadochron i mam propozycje przedstawienia wam kilku perków

 

 

 

 

 

Kamuflaż jesteś nie widzialny całkowicie i masz 5hp widać taki cień na ziemi :D

 

 

 

Duch Kapitana pod zmienioną nazwą(Duszek) możesz przechodzić przez 12 sec przez sciany

 

 

 

Betonowe jest 8 sec można cię zabić w głowę a moja propozycja jest 12 sec

 

 

 

Naboje Padalca dostajesz od 30-45 obrażeń z każdej broni bez inty i mogą mieć 2 os ten perk na serwie

 

 

 

Broń Zabójcy ma 1/7m4 i 1/4 z he oraz 5hp na 2sec 

 

 

 

Kapcie Papy Smerfa Wykonując skoki wywołujesz trzęśienie ziemi zadające po 50 obrażen + inteligencja 5 pkt w inte to 3 damage

 

 

 

Mianowicie oto mi teraz chodzi żeby był zakaz stawiania min w przejściu oraz na schodach drabinką  lecz 1 kratke przed schodami można było by stawiać bo się da przeskoczyć....

 

 

 

i wgrać plugin z regulaminem cod moda na serwer żeby nikt nie musiał wchodzić na forum i szukać regulaminu

 

 

 

Jak ktoś zacznie przeklinać obrażać inną osobę to wgrać plugin który daje 15 sec na wpisanie przepraszam bo inaczej żeby z serwa kickowało

 

 

 

To wszystko z mojej strony

 

 

 

 

Pozdrawiam EverLasT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zasyfimy serwer kolejnymi bajerami i coraz częściej będzie się bugowalo.... Usunąłbym rozgrzewkę.. A zamiast kapciow papa smerfy dać perl "Lot Anioła" lub skrzydła anioła.. Masz zwiekszona grawitację - podobna do wartości mocy komandosa i dać skill ze naciskając c spadamy ze zwiększona prędkością na ziemie i zadajemy obrażenia 50+int

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak CoD i spadochron ? To na pewno na nie.

 

Kamuflaż była podobny perk na CoD 400 i jak dla mnie nie był to zbyt dobry perk

 

3 propozycja myślę, że bezużyteczna

 

Do betonu nikt nigdy nie miał zastrzeżeń, więc niech już tak zostanie

 

"Naboje Padalca dostajesz od 30-45 obrażeń z każdej broni bez inty i mogą mieć 2 os ten perk na serwie" jak dla mnie jest to za dobre

 

"Broń Zabójcy ma 1/7m4 i 1/4 z he oraz 5hp na 2sec" również za silne

 

Kapcie są fajne na 400 jest podobny perk o nazwie skrzydła archanioła (jeżeli chce ktoś wypróbować zapraszam)

 

Regulamin jest dobry, miny też więc tego raczej nie trzeba zmienić

 

Plugin z regulaminem dobry.

 

za kulturę są rozdawane bany, więc to raczej nic by nie dało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A według mnie wszystko jest za przeproszeniem do dupy. Perki bierzecie z kosmosu ninja 12s. beton jak wy z 8s. sobie nie radzicie. Kamuflaż tak zróbcie dodatkowe jeszcze perki pod którymi was nie widać to połowa nie będzie grać bo i tak ninje denerwują. 1/7 z m4 to jest dopiero śmieszne :D. Chyba zapomina się tu że to jest cod 200 a nie 400 czy 300k :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do twoich propozycji sa one zbędne spadochron na cod bez sensu ,perk kamuflaż zaczęło by się ciągle kamienie nie wykonywanie celów ,większość perków które za proponowałeś była by za dobra, plugin na przeklinanie zbędne ,jedyna ciekawa propozycja to regulamin.Zobaczymy co da się zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...