Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Nie róbmy z FFA serwera 4fun.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Jestem na usunięciem kilku rzeczy na naszym FFA, bo uważam, że są to pluginy bardziej pod 4fun. Proszę o wyrażanie swoich opinii, ale popartych w miarę sensownymi argumentami.

 

 

 

1. Proszę o usunięcie pokazywania dmg. Moim zdaniem to jest dziwne, że na FFA, który chce coś sobą reprezentować jest plugin istnie pod 4fun.

 

 

 

2. Uważam, że powinniśmy usunąć spadochron, bo to też jest plugin pod 4fun, a słyszałem tutaj opinie, że jeżeli usuwamy pokazywanie dmg, to usuńmy też inne podobne pluginy, o których dalej.

 

 

 

3. To już mniej ważne, ale otrzymywanie 2 fragów za "banie" też nie jest zbytnio potrzebne i również uważam to za zbędne.

 

 

 

4. Jeśli nie 2 fragi za "banię", to pewnie powiecie - a dlaczego mamy to usunąć jeśli są jeszcze asysty. W takim razie usuńmy asysty. Chociaż moim zdaniem to jest nawet fajna sprawa, bo często się wkurzam jak ktoś mi kradnie fragi, a ten plugin temu zapobiega więc co do tego akurat mam mieszane uczucia.

 

 

 

Jeśli jest coś jeszcze, co wydaje się wam być zbędne, to piszcie to tutaj. Ja po prostu chcę na ten temat porozmawiać. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to słucham dlaczego - tylko podajcie jakieś mądre powody :)

 

 

 

P.S: Moim zdaniem jeśli ktoś uważa inaczej, to powinien zamienić FFA na 4fun :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pkt 1 i 2 według mnie jak najbardziej sensowny. Kolejne punktu to już lekka nadinterpretacja i pozwoliłeś Sobie na żarcik. Te pluginy nadają charakteru serwerowi. Asysty, spójrz na CSGO. FFA, TP i cała reszta ma je. 2 fragi za HS zwiększa starania graczy do ustrzeliwania ich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Pkt 1 i 2 według mnie jak najbardziej sensowny. Kolejne punktu to już lekka nadinterpretacja i pozwoliłeś Sobie na żarcik. Te pluginy nadają charakteru serwerowi. Asysty, spójrz na CSGO. FFA, TP i cała reszta ma je. 2 fragi za HS zwiększa starania graczy do ustrzeliwania ich.

 

 

 

 

Mi tam 3 i 4 punkt aż tak nie przeszkadza, ale słyszałem opnie o tym, że jeśli wszystko, to wszystko więc dodałem te dwa punkty żeby chociaż ten argument zagiąć. Ja również uważam, że asysty są ok i przed chwilą napisałem dlaczego to uwzględniłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Słodziak, ale sama sieć ma w nazwie MULTI-HEAD. To jest charakterystyczne dla tej sieci :)

 

Dlatego 3, 4 odpada, a 1 i 2 jestem za

 

 

 

 

Rok temu ta sieć też się tak nazywała, a na FFA nie było za banię dwóch fragów ;) Już mówiłem, że jeśli chodzi o 3 i 4, to mnie mniej interesuje, ale 1 i 2 to moim zdaniem priorytet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Macie racje, zróbcie kolejny serwer FFA podobny do miliona innych. Wyróżniajmy sie czymś! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Problem chyba polega na tym wszystkich ze na serwerze graja jakies dzieci im wiecej bajerow tym lepiej a jak chcemy zlamac  ta barjere i zrobic tak zeby grali starsi ludzie to wydaje mi sie bardziej ze serwer wtedy powinien byc [online STEAM ] bez tego nici ...

 

 

Wiec jak usuwamy hedy x2 to i asysty bo albo ty zabijesz albo ktos inny nie ma latwo na tym swiecie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym nic nie zmieniał. Dużo ludzi aktualnie gra, więc myślę że im się podoba serwer ;)

 

 

 

 

 

Edit//. Jedynie co mozna jeszcze wprowadzic to "przezroczyste ciała" przy kupowaniu broni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lem_SZPN, dlaczego mają grać tylko starsi? Tym młodszym mamy odebrać możliwość gry? Myślę, że tej młodzieży w głównej mierze zawdzięczamy niezłą popularność serwerów, takie nastały czasy CS'a 1.6. Nieważne ile kto ma lat, tylko co sobą prezentuje. Chcemy, aby ludzi przybywało, a nie ubywało, chyba na tym rzecz polega. Nie będę pisał czym skutkowałoby ustawienie serwera only steam, każdy zna odpowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ogarnijcie w mapcyclu de_dust2. Zobaczcie w hltv ile razy dziennie leci dd2 na serwerze. Niektórzy już na prawdę rzygają tą mapą. Powinno wystarczyc to ze są dwa serwery only dd2 ;). Częsciej nuke proponuje i dorzucić jeszcze vertigo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 mam nadzieje ze nikt nie wpadnie na pomysl wprowdzenia vipa na serwerze bo to juz byla by przesada -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeden lubi to, drugi tamto, zostaną wprowadzone zmiany o jakich mowa w pkt 1 2 to zaraz ktoś założy temat właśnie o usunięciu tych pluginów. Tak jak ktoś wspomniał, ludziom podoba się jak jest, może właśnie po części dlatego serwer jest ciągle wyładowany ludźmi. Odnośnie wizji, że nie ma tak łatwo, gdyby każdy tak myślał, to by szli do wojska, a nie do kompa do CS'a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Asysty i spadochron + dmg moim zdaniem się przydadzą , a ten spadachron to nie tyko na 4fun są . Nie wiem po co chcesz usuwać to ?

 

 

 

2 fragi za banie mozna usunąć i tylko to ....

 

 

 

                                                                                                                                                  pZdR ^_^ Var!at ^_^

 

 

 

 

 

A co to ? xD  http://speedy.sh/ZF4sX/screeny.rar

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej nie zmieniać nic, tylko rzeczywiście jak już pomyśleć o nowym czystym FFA. Ludzi na serwerze gra mnóstwo i mogłoby  nie spodobać im się to ,że został wyłączony spadochron itd. :) I za chwilę pojawiłyby się posty, aby go dodać bo jest potrzebny.  Nie róbmy zamieszania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie, niech już zostanie jak jest. Graczy jest pełno zatem można śmiało stwierdzić, że powróciliśmy z rozmachem! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie niech zostanie tak jak jest duzo osob gra i nikt nie narzeka;) tylko jeszcze to MC dopracowac i zostawic;) dodac jakues mapy i wlasnia zamiast dd2 to dac train nuke czy mirage;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...