Guest Guest Posted May 29, 2014 #159319 Posted May 29, 2014 Jestem na usunięciem kilku rzeczy na naszym FFA, bo uważam, że są to pluginy bardziej pod 4fun. Proszę o wyrażanie swoich opinii, ale popartych w miarę sensownymi argumentami. 1. Proszę o usunięcie pokazywania dmg. Moim zdaniem to jest dziwne, że na FFA, który chce coś sobą reprezentować jest plugin istnie pod 4fun. 2. Uważam, że powinniśmy usunąć spadochron, bo to też jest plugin pod 4fun, a słyszałem tutaj opinie, że jeżeli usuwamy pokazywanie dmg, to usuńmy też inne podobne pluginy, o których dalej. 3. To już mniej ważne, ale otrzymywanie 2 fragów za "banie" też nie jest zbytnio potrzebne i również uważam to za zbędne. 4. Jeśli nie 2 fragi za "banię", to pewnie powiecie - a dlaczego mamy to usunąć jeśli są jeszcze asysty. W takim razie usuńmy asysty. Chociaż moim zdaniem to jest nawet fajna sprawa, bo często się wkurzam jak ktoś mi kradnie fragi, a ten plugin temu zapobiega więc co do tego akurat mam mieszane uczucia. Jeśli jest coś jeszcze, co wydaje się wam być zbędne, to piszcie to tutaj. Ja po prostu chcę na ten temat porozmawiać. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to słucham dlaczego - tylko podajcie jakieś mądre powody P.S: Moim zdaniem jeśli ktoś uważa inaczej, to powinien zamienić FFA na 4fun
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159325 Posted May 29, 2014 Pkt 1 i 2 według mnie jak najbardziej sensowny. Kolejne punktu to już lekka nadinterpretacja i pozwoliłeś Sobie na żarcik. Te pluginy nadają charakteru serwerowi. Asysty, spójrz na CSGO. FFA, TP i cała reszta ma je. 2 fragi za HS zwiększa starania graczy do ustrzeliwania ich.
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159328 Posted May 29, 2014 Pkt 1 i 2 według mnie jak najbardziej sensowny. Kolejne punktu to już lekka nadinterpretacja i pozwoliłeś Sobie na żarcik. Te pluginy nadają charakteru serwerowi. Asysty, spójrz na CSGO. FFA, TP i cała reszta ma je. 2 fragi za HS zwiększa starania graczy do ustrzeliwania ich. Mi tam 3 i 4 punkt aż tak nie przeszkadza, ale słyszałem opnie o tym, że jeśli wszystko, to wszystko więc dodałem te dwa punkty żeby chociaż ten argument zagiąć. Ja również uważam, że asysty są ok i przed chwilą napisałem dlaczego to uwzględniłem.
August Posted May 29, 2014 #159347 Posted May 29, 2014 Słodziak, ale sama sieć ma w nazwie MULTI-HEAD. To jest charakterystyczne dla tej sieci Dlatego 3, 4 odpada, a 1 i 2 jestem za
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159356 Posted May 29, 2014 Słodziak, ale sama sieć ma w nazwie MULTI-HEAD. To jest charakterystyczne dla tej sieci Dlatego 3, 4 odpada, a 1 i 2 jestem za Rok temu ta sieć też się tak nazywała, a na FFA nie było za banię dwóch fragów Już mówiłem, że jeśli chodzi o 3 i 4, to mnie mniej interesuje, ale 1 i 2 to moim zdaniem priorytet.
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159524 Posted May 29, 2014 Macie racje, zróbcie kolejny serwer FFA podobny do miliona innych. Wyróżniajmy sie czymś!
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159537 Posted May 29, 2014 Problem chyba polega na tym wszystkich ze na serwerze graja jakies dzieci im wiecej bajerow tym lepiej a jak chcemy zlamac ta barjere i zrobic tak zeby grali starsi ludzie to wydaje mi sie bardziej ze serwer wtedy powinien byc [online STEAM ] bez tego nici ... Wiec jak usuwamy hedy x2 to i asysty bo albo ty zabijesz albo ktos inny nie ma latwo na tym swiecie .
Guest Guest Posted May 30, 2014 #159736 Posted May 30, 2014 Ja bym nic nie zmieniał. Dużo ludzi aktualnie gra, więc myślę że im się podoba serwer Edit//. Jedynie co mozna jeszcze wprowadzic to "przezroczyste ciała" przy kupowaniu broni.
n-ty dzien Posted May 30, 2014 #159778 Posted May 30, 2014 Lem_SZPN, dlaczego mają grać tylko starsi? Tym młodszym mamy odebrać możliwość gry? Myślę, że tej młodzieży w głównej mierze zawdzięczamy niezłą popularność serwerów, takie nastały czasy CS'a 1.6. Nieważne ile kto ma lat, tylko co sobą prezentuje. Chcemy, aby ludzi przybywało, a nie ubywało, chyba na tym rzecz polega. Nie będę pisał czym skutkowałoby ustawienie serwera only steam, każdy zna odpowiedź.
jar|luki Posted May 30, 2014 #159784 Posted May 30, 2014 dlatego mowie zrobic ffa esl map bez zadnych plugin czysty serwer i kazdy bedzie zadowolony
Guest Guest Posted May 30, 2014 #159830 Posted May 30, 2014 Ogarnijcie w mapcyclu de_dust2. Zobaczcie w hltv ile razy dziennie leci dd2 na serwerze. Niektórzy już na prawdę rzygają tą mapą. Powinno wystarczyc to ze są dwa serwery only dd2 . Częsciej nuke proponuje i dorzucić jeszcze vertigo
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159854 Posted May 31, 2014 mam nadzieje ze nikt nie wpadnie na pomysl wprowdzenia vipa na serwerze bo to juz byla by przesada -.-
Guest Guest Posted June 2, 2014 #158973 Posted June 2, 2014 Ja przystał bym na propozycję jar|luki esl map i cześć
Guest Guest Posted June 2, 2014 #161059 Posted June 2, 2014 Jeden lubi to, drugi tamto, zostaną wprowadzone zmiany o jakich mowa w pkt 1 2 to zaraz ktoś założy temat właśnie o usunięciu tych pluginów. Tak jak ktoś wspomniał, ludziom podoba się jak jest, może właśnie po części dlatego serwer jest ciągle wyładowany ludźmi. Odnośnie wizji, że nie ma tak łatwo, gdyby każdy tak myślał, to by szli do wojska, a nie do kompa do CS'a.
Guest Guest Posted June 16, 2014 #166449 Posted June 16, 2014 Asysty i spadochron + dmg moim zdaniem się przydadzą , a ten spadachron to nie tyko na 4fun są . Nie wiem po co chcesz usuwać to ? 2 fragi za banie mozna usunąć i tylko to .... pZdR Var!at A co to ? http://speedy.sh/ZF4sX/screeny.rar
*AnGeLa* Posted June 16, 2014 #166497 Posted June 16, 2014 Lepiej nie zmieniać nic, tylko rzeczywiście jak już pomyśleć o nowym czystym FFA. Ludzi na serwerze gra mnóstwo i mogłoby nie spodobać im się to ,że został wyłączony spadochron itd. I za chwilę pojawiłyby się posty, aby go dodać bo jest potrzebny. Nie róbmy zamieszania.
Guest Guest Posted June 16, 2014 #166737 Posted June 16, 2014 Zdecydowanie, niech już zostanie jak jest. Graczy jest pełno zatem można śmiało stwierdzić, że powróciliśmy z rozmachem!
prezesik Posted June 17, 2014 #166804 Posted June 17, 2014 Zgadzam sie niech zostanie tak jak jest duzo osob gra i nikt nie narzeka;) tylko jeszcze to MC dopracowac i zostawic;) dodac jakues mapy i wlasnia zamiast dd2 to dac train nuke czy mirage;)
n-ty dzien Posted June 17, 2014 #164760 Posted June 17, 2014 Serwer rośnie w sile, zostawiamy bez zmian. Mapcykl jest cały czas dopieszczany.
n-ty dzien Posted June 17, 2014 #164761 Posted June 17, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
1
1
1
Popular Days
May 29
7
May 30
4
Jun 17
3
Jun 16
3
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 3 posts
jar|luki 1 post
August 1 post
*AnGeLa* 1 post
Popular Days
May 29 2014
7 posts
May 30 2014
4 posts
Jun 17 2014
3 posts
Jun 16 2014
3 posts