Pos Posted May 27, 2014 #158646 Posted May 27, 2014 Nick :Pos(Positive_) Data ( Od kiedy do Kiedy ) : Najbliższe 2-3 tygodnie. Powód : Wielkimi krokami zbliżają mi się zaliczenia oraz egzaminy(w tym sesja) i w tym semestrze jest dość sporo materiału z którego muszę się nauczyć. Na serwerze i forum będę pokazywał się rzadziej.
Guest Guest Posted May 27, 2014 #158649 Posted May 27, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
May 27
3
Top Posters In This Topic
Pos 1 post
Popular Days
May 27 2014
3 posts