Guest Guest Posted May 26, 2014 #158319 Posted May 26, 2014 Jeżeli chcecie mieć w swojej grze modele graczy: CZERWONE TT / NIEBIESKIE CT,już dam wam link do pobrania pliku .rar 1.Pobierz z tej strony modele http://cs.umrzyj.com/1odele-ligi-esl-vt18589.htm 2.Podmień pliki w X:Program Files:Steam:SteamApps:Half Life:cstrike:models. 3.Ciesz się modelami esl. Pozdrawiam.
Guest Guest Posted May 26, 2014 #158323 Posted May 26, 2014 Ja tylko przypomne, że na naszej sieci te modele są niedozwolone.
Procentowy Posted May 26, 2014 #158339 Posted May 26, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
May 26
4
Top Posters In This Topic
Procentowy 2 posts
Popular Days
May 26 2014
4 posts