Guest Guest Posted May 25, 2014 #158004 Posted May 25, 2014 taki typerk na servie gra na wh i amie ludzie juz tego niewytrzymuja i skladam skarge kiedy jest admin na servie to gra jak cywilizowany czlowiek a jak nie ma to szarżuje.... prosze o zbanowanie gracza Dziekuje Gracz Papuga
Teez. Posted May 25, 2014 #158007 Posted May 25, 2014 Masz dział "Zgłoś Cheatera" nakręcasz demko i wrzucasz IP. Skarga bez dowodów nawet nicków nie podałeś . Na przyszłość pisz takie rzeczy na sb - (nick, serwer) .
jar|luki Posted May 25, 2014 #158011 Posted May 25, 2014 jedyne co moge zrobic przeniesc do kosza;) tak jak pisal wyzej kolega dzial zglos cziteraz wstaw demko jego nick ip i bedziemy dzialac
jar|luki Posted May 25, 2014 #158012 Posted May 25, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
May 25
4
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
Teez. 1 post
Popular Days
May 25 2014
4 posts