Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:PieRsciOnek 

Wiek:14

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem tutaj raz i na paru innych sieciach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie:Parę dobrych lat

Steam:kalleprocrew

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/PieRsciOnek/80.72.40.110:27027/

Dlaczego TY .!: Nie wiem, Chcę pomagać w opiece nad serwerem i ogarnianiem cziterów :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy kiedy od dziś zaczynam poprawiać aktywność 

Kontakt:steam i ciągle na ts

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

- Minimum 16 lat.

 

Wybacz, ale na JB nie było żadnych ograniczeń wiekowych, tutaj już się poprzeczka podnosi. Jestem na nie.

 

 

No tak wiem że się podnosi i jestem tego świadomy lecz, przecież każdemu można dać szansę ty kiedyś pewnie też chciałeś mieć admina w podobnym wieku do mojego i pewnie kiedyś ktoś dał ci taką szanse 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym Ci dał szansę. Powinieneś dostać admina na okres próbny. Jeżeli byś się nie sprawdzał to by Ci go odebrano. Tyle z mojej strony.

 

 

 

 

 

 

- Minimum 16 lat.

 

Wybacz, ale na JB nie było żadnych ograniczeń wiekowych, tutaj już się poprzeczka podnosi. Jestem na nie.

 

 

 

 

To, że nie spełnia tylko jednego wymagania wiekowego o niczym nie świadczy. Niektórzy 12-latkowie są bardziej dojrzali od 20-latków ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Jestem na Nie :

 

-Wiek 

 

 

I co patrzycie tylko na wiek ? Słuchaj podam ci przykład: Ludzie którzy mają wiek lecz nie mają np steam to od razu wszyscy dajecie mu na "NiE" bo co ? bo nie ma steam ? a jeśli ma steam to czapiacie się innych rzeczy dla mnie to jest śmieszne że ludzie patrzą tylko na wiem a nie na umiejętności 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: http://multi-head.pl/topic/22418-turniej-3-vs-3-spr%C3%B3buj-swoich-si%C5%82-ze-znajomymi/page-2



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...