Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. mam propozycje mianowicie taką żeby można było przechodzić przez graczy swojego teamu bo oni cię blokują i odnośnie HE.. Propozycja żeby można na runde było rzucić max 2 he... I jedna ostatnia bo dużo graczy płacze o miny w przejściach że ktoś stawia i żeby był zakaz stawania min w przejściu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do h2 raczej nie wypali kilka klas specjalizuje się w większej ilości granatów , jeżeli chodzi o miny wystarczy przeczytac regulamin min i nie bedzie placzu a po kilku przegranych dniach juz kazdy ogarnia gdzie sie ich spodziewac i przeskakuje 

 

samo przenikanie nie powiem przydałoby sie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no to byśmy zrobili 4he max i koniec gadania i usunąć palcate rękawiczki bo taki maniak by z he cały czas ładował jak dziś na italy 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1 propozycja to mam takie zdanie jak relop przez [ierwsze 10 sec kto chce szybko zrashowac przejdzie przez ludzi a nie to co teraz

 

2 propozycja z grantami CO WY MACIE DO TYCH HE? jestem na nie klasa stalker nie ma sensu... WIELKIE Nie

 

3 propozycja jestem na nie tyle razo bylo o tym mowione ze tak zostanie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co z klasami premium, które mają więcej HE? Morderca ma 3 granaty, jest to tyle co nic, biorąc pod uwagę, że Stalker dostaje granat co 10 sek.

 

Limit powinien wynosić 3  do 5 granatów na rundę. Nie mniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stalker zostanie poprawiony przez Aquaxa. Morderca będzie miał 2 granaty. Ogólnie jest za dużo min i granatów na serwerze co psuję grę. Co do przenikania przez graczy, były takie propozycje ale nie wiadomo czy to nie obciąży serwera. Jeśli wszystko będzie wgrywane od nowa i będzie taka możliwość to zobaczymy co się da zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I znowu ta sama sytuacja.. Ktoś sobie ogarnie i wybije lvl, to niskie lvl zaczynają płakać.. Jak kilka osób grał cyberem i był nawał rakiet ze ludzie ciągle płakali to teraz ja wybilem 85 lv i zaczyna się płacz.. Jedna klasa została juz osłabiona tak, ze nikt nią nie gra.. Zaraz STALKER będzie bazował na p90 i strzale która będzie znowu osłabiona i wyjdzie nam saper bez min ze strzała która będzie np. Co 20 SEK, z 1 HE.. Zresztą.. Znowu znajdzie się taka osoba która zrobi Full int, znajdzie tg i znowu będzie płacz ...

 

Tyle w tym temacie .

 

Jeżeli aż takie problemy sprawia stalker, ze serwer nie daje rady go zabić, to proszę go usunąć, i wprowadzić stary system klas gdzie premki byly MORDERCA z 5 min i 1 He, czołg z auto pompa i wybuchem, kapcia bez zmian i wszyscy będą zadowoleni..

 

 

Ale skoro ktoś będzie grał czołgiem,i będę to ja, bo już drazni ten płacz , to po wybiciu 100 lvl gdzie będzie juz Full HP i kondycja, znowu zacznie się płacz ze za mocny..

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jest to prawda, co kolega wyżej pisze. Jeśli tylko dobry gracz gra daną klasą zaraz jest płacz o osłabienie. Osłabiliście reapera, nikt nie gra, klasa zbędna. Ostatnio cybera. Czy ktoś tą klasą jeszcze gra? Dziś gram od godziny 12 w południe prawie cały dzień z przerwami i nie widziałem żadnego cybera. Teraz osłabicie morderce i stalkera. A jestem pewien, że gdy dobry gracz zacznie grać jakąś zwykłą klasą i nią wymiatać to też niedługo potem osłabicie, bo będzie niby za mocna ;) Błędne koło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

maniak coś ci powiem ty wbijasz fragi tak że stoisz całą mape na respie i rzucasz te cholerne granaty i z tg wypier pół team

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tu nie chodzi o mnie.. I nie przesadzaj, bo dobrze wiemy ze potem hak rashowalem to znowu zaczął się płacz...

 

Ale tam..

 

Czerwoni zrobią jak chcą...

 

Odkąd pamiętam zawsze tak było, jest i będzie, ze płacz na bieżąco jest..

 

 

Edit.

 

Co niektorzy juz zapominają co oznacza termin PREMIUM... Zastanówmy się nim coś podejmiemy, bo dojdzie do tego, ze ludzie będą woleli grać normalami i perka znaleźć niż wydawać pieniądze na klasę która różni się gora statami lub broniami od Premium.. Myślmy w dwie strony.. Serwer dla gracza.. Ale czy gracz dla serwera?

 

Zastanówmy się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ManiaK. Stalker ma to auto namierzanie z HE . To jest najbardziej denerwujące.Gdy by usunąć to auto namierzanie z HE u Stalkera wtedy wszysko było ok  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do przenikania to fajny pomysł ,zmniejszenie liczby he raczej odpada ,niektóre klasy i perki są po to aby mieć ich więcej .Propozycja aby nie stawiać min w przejściu zostanie przedstawiona administracji .

 

Pozdrawiam FiGhT3r.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...