Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zły Stalker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Moim zdaniem Stalker jest za mocny . Psuje tylko serwer :/ Stalker powinien być osłabiony.Powinien mieć max 5 HE lub 10 HE.A jeżeli nie to zmniejszona ilość HE max 100 HP .Moim zdaniem HE powinno zabierać mniejsze dmg. Wiele graczy to denerwuje , nie tylko mnie . I to auto naprowadzanie z HE to już przesada . 

 

 

 

 

 

Zapraszam do komentowania ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tle pozostałych klas premium jest słabszą klasą.

 

Stalker jest odpowiednio zbilansowany do tego serwera. Powinien pozostać bez zmian. A dać mu 5 HE to tyle samo dostanie podczas każdej rundy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem na nie stalker fajna klasa bez tajemnicy generala albo podrecznik szpiega jest trudno nim grac slabe bronie p90.. luk taki sobie 1 strzal na 10 secc jedynie co ma dobre to te he namierzajace

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm. Zakładając, że Stalker ma 2he, (nieograniczony  czas jego rzutu) to rzuca 2 he w ciagu 2 sek i nie ma polowy teamu(wiem, że jest ogranicznik rzutu, ale na estate to totalna miazga) Jestem za tym, aby Stalker dostawał he co 20 sek, zamiast co 10.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


temat wiele razy poruszany każda klasa z dobry perkiem wymiata aczkolwiek stalker to przegięcie ostatnio był już osłabiony temat podeśle do aquaxa i fightera niech decydują o ewentualnym osłabieniu klasy 

 

temat zamykam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...