Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]miał może ktoś taki problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie proszę o przeniesienie :) Otóż zrobiłem format dysku w laptopie, bo nie robiłem go ładnych pare lat, wszystkie niezbędne sterowniki miałem na drugim dysku, lecz te do karty dźwiękowej okazały się kiepskie.. Mój dźwięk w csie jest dużo inny (gorszy), odgłos strzału z broni jest głośny, za to chodzenie kogoś jest ledwo słyszalne, nie umiem opisać, ale jest po prostu masakryczny. Moja karta to Realtek High Definition, otóż kiedyś miałem już ten problem, bawiłem się ze sterownikami i pomogło, teraz też już instalowałem 10 starszych, lecz tym razem niestety nie pomaga. Miał może ktoś kiedyś taki problem? Ma na to jakieś rozwiązanie? Jeśli różni eskperci będą wypisywać głupoty typu "google.pl", to dla wiadomości, tam też nie ma nic co mogło by mi pomóc. Wiem, że kiedyś trafiłbym na sterowniki które miałem kiedyś, ale może jest jakaś inna opcja? room_type też mam w porządku :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem ze w samym csie byla opcja z dzwiekiem do zmiany zeby takie cos usunac , kiedys to mialem ale nie pamietam jak  to ogarnelem ale wszystko sie tyczyli csa i ewentualnei configu , chyba ze ten dzwiek masz przy muzyce z winampa np? itd to nie wiem jak 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

Sprawdź, czy nie masz ustawionego jakiegoś efektu na karcie.

 

Wszystkie ustawienia juz ogarniałem, efekty wyłączałem, włączałem, nic :P

 

 

 

wiem ze w samym csie byla opcja z dzwiekiem do zmiany zeby takie cos usunac , kiedys to mialem ale nie pamietam jak  to ogarnelem ale wszystko sie tyczyli csa i ewentualnei configu , chyba ze ten dzwiek masz przy muzyce z winampa np? itd to nie wiem jak

 

config mam ten sam co przed formatem, bo sobie go skopiowałem, więc raczej to nie to, muzyka i wszystko inne jest w porządku, w csie się jedynie coś zwaliło

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem dotyczy tylko CS'a? Jeśli tak, to sprawdź te komendy:

 

 

 

voice_enable "1"

 

voice_forcemicrecord "1"

 

voice_modenable "1"

 

voice_scale "2"

 

volume "0.5"

 

sv_voiceenable "1"

 

suitvolume "0.250000"

 

bgmvolume "1.000000"

 

cd_sound "0"

 

hisound 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z komendami wszystko w porządku, tak jak pisałem, skopiowałem sobie cfg gdzie wszystko śmigało.. Nie wiem, może ktoś gra na laptopie i ma taką kartę, niech napisze wersje sterownika jaką ma, bo to tu leży problem pewnie tylko i wyłącznie :P Jeśli nikt nie będzie wiedział znów się pobawie w strzelanie w odpowiednią wersję :P z góry dzięki za chęci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...