Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Proponuje zrobic server only steam , zaoszczędzi to w większości odpalonych ns'ów które tak drażnią przy braku admina , no i sądze ,że podniesie poziom gry również oraz prestiż servera gdyż only Steam jest mało a gracze je sobie cenią niezmiernie .

 

 

 

 

 

dołączam ankiete w końcu każdy może demokratycznie zagłosować .

 

 

 

 

Ps. pomijam już fakt lagów scin i szarpnięc bo rozumiem ,że koszty lepszego servera są za duże i musimy grać na tym co jest niestety wiem każdemu sie nie dogodzi może z czasem zostanie to usprawione. 

 

 

Ps1. tak jestem zdania ,że lepszych 10 graczy na 32  Steam na serverze niz 20/32 ns'ów  Jakość Nie ilość.

 

 

Ps2. tak wiem zaraz odezwą sie głosy ze niektórzy wchodzą na chwile pograc tylko na nsie itp , ale koszt klucza na allegro to raptem 10 zł wiec "na chwile " równie dobrze mogą wchodzić na steam , więc jakie kolwiek wymówki i tłumaczenia są po prostu absurdalne .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spora część społeczności non steam stanowi o popularności naszego serwera. Do tej zmiany nie dojdzie, gdyż wiemy, co by ona spowodowała.

 

 

 

Odnośnie ścin - wsiedliśmy już na głowę naszemu dostawcy i nie zejdziemy dopóki limity obciążeń serwera nie zostaną zwiększone. Czekajcie cierpliwie, na pewno wszystko wróci do oczekiwanej normy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Spora część społeczności non steam stanowi o popularności naszego serwera. Do tej zmiany nie dojdzie, gdyż wiemy, co by ona spowodowała.

 

 

 

 

 

 

Czyli jednak nie ma już serwerów które idą na jakość tylko na ilość szkoda :( no ale cóż poradzić szarak z administracją nie wygra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie na swoje trzy grosze, na steam też są odpały wiem coś o tym bo kilku wyłapałem, robiąc serwer tylko dla steamowców spadnie ilość graczy do 10,15 osób, może i gra by była fajna lecz w tych 15 osobach trawił by się ten jeden odpalony. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście spadnie ilość graczy, oczywiście zdarza się że STEAM jest odpalony. 

 

Tylko po co miałby czitować ? Jedno zgłoszenie do AC i ban :)

 

Tylko minusem jest spadek graczy :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...