Skocz do zawartości
think!

[ZAMKNIĘTY]działania w razie osłabiania klas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

wnioskuję o wprowadzenie zasady na serwerze, że gdy klasa premium jest osłabiana, to osobom, które ją wykupiły na dłużej przysługuje prawo do bezpłatnej jednokrotnej zmiany klasy na inną klasę premium. Uważam, że tak byłoby uczciwie i zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku, nikt nie lubi kupować kota w worku. Jeśli zakupiłem daną klasę, wydałem na nią pieniądze kupując konkretny produkt, w czasie trwania mojego "abonamentu" na klasę zostaje ona znacznie osłabiona to powinna być dana mi jednorazowa możliwość zmiany klasy na inną bez robienia reklam.

 

 

 

Proszę osoby u władzy jak i zwykłych graczy naszego serwera o wypowiedzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ciekawa propozycja chodź troche zbędna bo jak na razie to był tylko jeden taki przypadek z Reaperem nigdy wiecej nie bylo takiego fanta 

 

Ale jestem na tak na przyszlosc zawsze lepiej miec jakies wyjsce

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie ma miejsce taka właśnie sytuacja z klasą: cybersuit. Została ona znacznie osłabiona i w tej chwili jest to praktycznie to samo, co darmowa klasa Skoczek. Wystarczy wejść na serwer i porównać obie klasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praktycznie kazda klasa premium zostanie oslabiona. Przy zakupie klasy nie deklarujemy sie nigdzie o czyms takim jak zwrot pieniedzy czy przerzucenie na inna klase premium. Gdyby tak bylo kazdy by szukal luki we wszystkim i nigdy by nie bylo dobrze. Jak widzicie serwer zaczyna powoli wstawac na nogi i robie wszystko, aby odzyskac dawna pozycje, czyli czolowke.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...