Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Wita buła


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siema

 

Nazywam się Mateusz Hewig  mam lat 16 interesuje się: motoryzacją , cs , informatyką dziewczynami itd

 

No i od wczoraj zostałem opiekunem serwera only dd2+inf

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z nadejściem tej osoby , na sieć zawitał smutek i szkoda mi Was. Ta oto osoba sprowadzi na forum i serwery jedynie zamęt , zamieszanie , niezdecydowanie. Będą problemy , samowolka , rządzenie się . Oczywiście wystąpi też brak znajomości ortografii czy interpunkcji, przejawy wody sodowej uderzającej do głowy. Na miejscu administracji pozbył bym się tego osobnika z sieci , na adminów będzie przyjmował niekompetentne osoby . Sieć może także z tego powodu mieć kryzys , do tego są już serwery dd2 , a ten w porównaniu do pozostałych jest słaby i prowadzony przez kogoś niekompetentnego ,nieudolnego i na dodatek bez umiejętności posługiwania się naszym jakże pięknym językiem ojczystym.  Taka przestroga.  Kto mnie lepiej kojarzy ten wie chociaż pewnie mało kto tu jest kto zna mnie na tyle , ale naprawdę nie chcę  żeby taka osoba zniszczyła tą sieć. Pozdrawiam. I nie witam.  

 

 

 

 

 

Do tego nie potrafi składać zdań poprawnie : http://multi-head.pl/topic/28968-wracam/#entry162710

 

 

 

 

 

@Down. Nie liczę na to. Po prostu chcę ostrzec Was. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...