Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Szanowny admin lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era: lagi

Godzina, data zdarzenia: All day All night

Mapa: DD2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):  http://speedy.sh/Tb6bR/hl1.zip

STEAM_ID/IP cheat`era: Zaraz podam.

Uzasadnienie: Kolega chyba za bardzo się przeliczył, jestem w 100 % pewien, że gra na hl1 bądź jakiejś innej podróbce metori.. nie wiem na jakim poziomie stoicie z czitami, więc jak tylko ktoś nie będzie nic widział zapraszam na ts, wszystko wytłumaczę, dodatkowo proszę jakiegoś admina z góry, aby nakazał wstawienie configa oraz userconfiga, ponad to proszę, o sprawdzenie gracza "lagi" po przez antyczit azereus.pl (mam własne kody).

 

Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze rozpatrzenie..

 

Dodam tylko, że nagrałem dwie, trzy akcje, które w zupełności wystarczą jak na moje oko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gorszego dema nie mogłeś nagrać ? Bezpodstawne oskarżenia, a w dodatku na tym demie kompletnie nic nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak Wy na tym demie nic nie widzicie, to naprawdę nie jest za dobrze,a mógłbym wiedzieć jak owe demo oglądaliście?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak jak ogląda się demka ? " viewdemo ... " . Ekspert się znalazł ... Ja również nie widzę nic podejrzanego . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no właśnie vievdemo... i jak Ty chcesz na czymś takim zobaczyć coś podejrzanego ?

 

Może w 1/4? Może dem_forcehltv 1?

 

 

 

I czy wtedy to nie jest przeskok od aimbota? Widać dokładnie, kiedy lagi kończy mierzyć (do ruchu celownika w dół), a kiedy aimbot bierze to w swoje ręce, minimalnie przed strzałem - dokładnie tak działa tzw. kobal, inaczej "hl1 cracked by dead". Cheat ten jest popularny wśród ludzi wrzucających swoje akcje np. na youtube...

 

W dodatku, na pierwszy rzut oka widać, że lagi ma niepoprawne ustawienia w cfg - komenda cl_lw 0 (zmniejsza rozrzut i szybkość strzału) dozwolona jest ona tylko na imprezach lanowych.

 

 

 

Ekspert nie ekspert, ale troszku w tym siedziałem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

gracz lagi jest dla mnie największą zagadką tego serwera :) nie wiem sam co mam myśleć, od dłuższego czasu obserwuje go na espnie, ma perfekcyjne skany i bezbłędnie wie, kto gdzie jest, nawet gdy gościa nie słychać. Moim zdaniem demko może być nieczyste i wcale się nie zdziwię jeśli tak będzie, ale pewności niestety nie mam, nie potrafię tego określić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moi drodzy to nie zagadka, tylko cheater ;)

 

 

 

Ja już swoje zrobiłem, głos należy teraz do admina :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rili, skończ bo się tylko ośmieszasz. Nawet porządnego dema nie potrafisz nagrać, za takie coś to by cię z miejsca wyśmiali na bl.pl albo ac.pl , bo na tym demie nawet żadnych konkretnych akcji nie ma i nikt nigdzie za takie coś bana nie da. Na serwie pisałeś że mam metori, po akcji w której zabiłem 10 graczy w jednej rundzie (10 hs'ów). Nawet nie pofatygowałeś się o sprawdzenie SID'a, tylko od razu stwierdziłeś że muszę być odpalony.

 

 

 

STEAM_0:0:22860057

 

 

 

Użyj google, wpisz sobie także tego SID'a w wyszukiwarce na anticheat.pl i blacklisted.pl i zobacz ile razy byłem zgłaszany i uniewinniany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najwyżej dostane warna :)

 

Zawsze wczesniej czy później gracz dobry zostanie zbanowany tak samo było z Kinga Wm czy tam Gom3z juz nie pamiętam zaraz ktos oceni demko ze lagi gra nie czysto zaraz ktos nastepny nakreci demko na gracza TraNce (ktory juz wstawial screny 16 razy i wszystkie czyste) i wymysli ze uzywa jakieś czitow ktory nikt nie zna tak samo stanie z innymi graczami byc moze i z Th4r nie wiem jak to mozna nie miec zaufania do wlasnego kolegi z ktorym sie adminuje. I tak zawsze bedzie z dorbymi graczymi wczensiej czy pozniej zle sie skonczy

 

 

 

PS. To samo było z graczem Boss|How został zbanowany na serverze i znowu brak zaufania.

 

 

 

Co do demka lagi clear.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ma tu nic za to dałbym bana 

 

jeżeli chodzi o cfg jest plugin banujący skrypty itd nic wiecej pod tym wzgledem nie mozemy zrobic niestety nie mamy mozliwosci zagladania graczowi w ten plik ;/

 

co do samego cl_lw 0 mimo moich wczesniejszych staran niestety jest to dopuszczalne na naszej sieci 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bloody1, BoSs hOw?! sam się przyznał do odpalania i odstawił niezłą szopkę. Nie znasz szczegółów, proszę cię nie komentuj, bo człowiekowi momentalnie cukier

 

we krwi opada...

 

 

 

Admini, którzy na dobrą sprawę tworzą jeden zespół z kolegą lagi - dla mnie się w tym momencie ośmieszacie. Gracie i współpracujecie ze sobą, a na publicznym forum wypisujecie takie rzeczy. Skoro nie pasuje wam czyjaś gra i jesteście przekonani, że coś jest na rzeczy, udokumentujcie to i zgłoście do nas, a nie wylewacie swój płacz tutaj, przy wszystkich, włącznie z oskarżonym. Oczywiście jest to płacz niczym nie poparty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...