Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ODRZUCONE]To może ja =o?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS: Camp`/czorny/321 dzien :D

 

2. Wiek 19ścieeee

 

3. Doświadczenie: Znam obsługę ts3,  tworzenie i taka tam cała reszta :]

 

4. Mikro(obowiązkowe):Tak

 

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: 5h to minium, zdarza się i 10.

 

6. Dlaczego ty ; Ponieważ jestem często na tym ts3, jestem długo z Wami na sieci, zna mnie to grono które powinno znać, i wiedzą jakim jestem człowiekiem. To że złożyłem rezygnacje z admina na serwerze, nie  równia sie z pozegnaniem na sieci, po prostu złożyłem rezygnacje gdyż wiedziałem że nie mam czasu i tyle, a składając to podanie wiem że czas będę mieć, czy to po pracy czy przed, ewentualnie wiadomo dni wolne.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Jak napiszę że kulturę i miła atmosferę, to bede nudny, bo to potrafi nawet mydlak (joke), pomoc innym, zakładanie kanałów, suche żarty, oraz mózg rozyeban* :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na Nie! Powiedz kiedy komuś pomogłeś na ts ? kiedy w ogóle na nim byłeś ? Ode mnie masz WIELKIE NIE !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja też jestem na nie, nie widze cię na ts'ie czy kiedy kolwiek siedziałeś u jakiegoś gracza bez rangi czy tylko u administracji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bloody1 "aha" A czy w mojej rezygnacji z admina, widzisz jakikolwiek kontekst o odejściu z sieci? Zrezygnowałem z admina, nie zrezygnowałem z sieci.

 

 

 

" To że złożyłem rezygnacje z admina na serwerze, nie  równia sie z pozegnaniem na sieci, po prostu złożyłem rezygnacje gdyż wiedziałem że nie mam czasu i tyle, a składając to podanie wiem że czas będę mieć, czy to po pracy czy przed, ewentualnie wiadomo dni wolne." A to są powody dlaczego zrezygnowałem z admina, oraz powody dlaczego składam to podanie, czytaj ze zrozumieniem następnym razem, bo słabo zdasz maturę.

 

 

 

"Ja też jestem na nie, nie widze cię na ts'ie czy kiedy kolwiek siedziałeś u jakiegoś gracza bez rangi czy tylko u administracji?" Smyku, na zwykłych kanałach też siedzę, kiedy ty śpisz i ślinisz poduszkę ja jestem na ts3, albo kiedy ty robisz zadanie przy tablicy również na nim jestem, i tyle mam do dodania w tym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak, często siedzi na ts, ino idzie z nim konkretnie porozmawiać. Nie widzę przeszkód. Myślę, że zna się na rzeczy. Taki Niekryty Krytyk! ;3

 

 

 

Pierscionek! Lepiej zrobić turniej i na nim czitować, cooo ? :D

 

 

 

A co do Ciebie bloody za taką wypowiedź powinieneś dostać warna, bo wklejenie linka z rezygnacją, to nie powód. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Nie

 

Nie widać cię na ts

 

Jesteś  na innej sieci z tego co mówiłeś i masz tam admina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak

 

-ogarnięty

 

-mikro(obowiązkowe zresztą)

 

-da rade :)

 

 

 

Pozdrawiam Łukasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahaha mydlak, dobry kit, na jakiej sieci mam admina niby? :D Ja wiem od człowieka "X" któremu powiedziałeś że za wszelką cenę zrobisz tak aby mi podanie odrzucono bo dałem Ci na Nie ;-) żałosny jesteś, wyszło z czasem.

 

 

 

OST a rozumiesz pojęcie czytanie ze zrozumieniem? Chyba nie, skoro nie przeczytałeś mojego podania, oraz kilka wypowiedzi moich w tym temacie, odnoszących się do Twojego pytania :]

 

 

 

Fajter "aha" :] dziwne masz zdanie, skoro już nie raz rozmawialiśmy, nawet przy entym jakbyś nie pamiętał kiedy, ale wiadomo przez kogo masz takie zdanie : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie kłóć się z nimi Przemek kto Cię zna dobrze wie jaki jesteś i że każdemu próbujesz pomóc jak tylko masz taką możliwość a na ts jesteś bardzo często :) Wiesz, że ode mnie masz zawsze poparcie i nie dlatego, że się znamy tylko dlatego, że spełniasz wszystkie wymagania co do tej rangi. 

 

 

 

PS. Ahh ta zazdrość, że siedzi z kimś kto ma rangi boli was to nie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja wiem od człowieka "X"

 

haha to mnie rozwaliło.

 

Ludzie a po kiego grzyba ma siedziec na przymus z kimś? są specjalnie kanały takie jak pomoc, prosze o kanał itp wiec darujcie sobie naprawde...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to jestem na tak. Znam cię, wiem jaki jesteś i wiem, że dałbyś sobie radę. 

 

Martwi mnie tylko jedna rzecz. Z tego co widzę to na ts można cię zobaczyć późniejszymi porami, a jednak najwięcej do roboty jest w dzień. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...