Skocz do zawartości
August

[ZAMKNIĘTY]Wysoki ping przy wchodzeniu na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mianowicie gdy wchodzę na serwer (od wczoraj tak się dzieje), mam niemiłosiernie wysoki ping przez jakieś 10 sekund (powyżej 500), a potem wszystko się uspokaja. Zaczęło się tak dziać od wczoraj/dzisiaj. Na innych serwerach sieci się tak nie dzieje (oprócz DD2 DM, gdzie mam cały czas spadek fps) i wcześniej było normalnie. 

 

Na pierwszy rzut oka poszedł cfg, ale on jest w oddzielnym pliku, który ładuje dopiero po wejściu do cs'a i jest tylko do odczytu, więc nie ma możliwości, że to wina cfg.

 

Druga możliwość według mnie, to jakiś plugin, który ładuje/ściąga się jeszcze po wejściu na serwer (n-ty coś robił dziś w nocy, ale nie wiem czy to na dd2).

 

Pytałem się na serwerze i tylko Ja tak mam :C

 

 

 

Jakieś propozycje co to może być?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj późną nocą robiłem porządki mające na celu poprawę płynności gry na serwerze i już kilka osób ją dostrzegło (fps'y, ping, choke). Ponadto wyeliminowany został problem vip'ów po zmianie

 

każdej mapy (konieczność zrobienia reconnecta). Skoro jesteś jedyną osobą, wydaje mi się, że wina nie leży po stronie serwera. Po tych 10 sekundach wszystko wraca do normy? Jeśli

 

tak, chyba nie przeszkadza ci to w grze i nie jest aż tak uciążliwe. Zobaczymy, może wpiszą się tutaj kolejne osoby.

 

 

Logi też sprawdziłem, nie widać nic podejrzanego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...