Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Naruszenie dóbr osobistych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po zalogowaniu się na owym forum znalazłem wpis, który narusza moje dobra osobiste przysługujące wszystkim osobom fizycznym, niematerialne wartości, które ze względów moralnych, etycznych lub ideologicznych podlegają ochronie. Pragnę, aby użtykownik, który posłużył się moim nickiem w celach "zniesmaczenia" mojej osoby, oraz w akcie braku jakichkolwiek "mocy" tutaj mnie przeprosił i został usuniety jego wpis.

 

Przypomnę, że ochrona nicków ma szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż są one powszechnie wykorzystywane w społeczeństwie informacyjnym.

 

Ps: Przypisywanie czegoś co nie zostało udokumentowane ani nawet tak z formułowane. Jeżeli ktoś chce brudzić moj nick prosze o dowody.

 

Proszę o rozpatrzenie tego zażalenia.

 

 

 

Tutaj przedstawiam dowód --> http://scr.hu/2trk/crm61

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A paragraf 58 art. 76 mówi, że w takiej sprawie trzeba iść do sądu.

 

 

 

Siejesz bez przerwy ferment na sieci odkąd się pojawiłeś, teraz z pewnością każdy by przyznał racje Zielonej która wiecznie pisała prawdę.

 

Niby pożegnałeś się z siecią ale siedzisz tu żeby tylko ludziom uprzykrzać życie, zrób tak jak BounDer napisał i każdy będzie miał spokój.

 

 

 

Aha i to działa również w drugą stronę, BounDer sam wymyślił rangę "Emeryt" i to on mógł być jej właścicielem ale Ty oczywiście rzuciłeś się na kolorową rangę jak od czasu pojawienia się na sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ohhh. Gdzie niby użył Twojego nicku?

 

Ja tam widzę angielski wyraz określający wiek :)

 

 

 

Ta sprawa mnie nie dotyczy, powodzenia w rozstrzygnięciu tego poważnego sporu.

 

Naprawdę, tak Cię obraził, że teraz za wszelką cenę chcesz uzyskać od niego przeprosiny.

 

 

 

Co się dzieje w tych internetach.

 

 

 

PRZEDSZKOLE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no to jest poważna rzecz , Old się napracował wyszukując odpowiednich słów na ta sytuacje xD Old osmieszasz się. ;x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale my wszyscy wiemy o co chodzi, i ten temat powinien przytulać kosz już na wstępie.

 

Ochrona nicków? Hahahahahaha, zadzwoń na pały i się poskarż zobaczymy co zrobią :)

 

 

Bounder zacytowal Ciebie, a ty człowieku piszesz jakąś niby skargę, niż lament na to? Tak jak mówiłem w październiku/listopadzie zachowanie ze wsi się okażę wkrótce i się okazało w każdym calu. Byłeś prowokatorem do wielu ostrych sytuacji na sieci, jesteś "dziwnym" bardzo typem. (ps. Po tym poście to ja Cię usunę ze znajomych na steam, aby Ci smutno i źle nie było) 

 

 

 

Może powytykamy Ci Twoje zachowanie? Kiedy twoja Kasia straciła flagi, ty miałeś focha, albo sytuacje w których powypieprzałeś ludzi ze steam'a bo byli przeciwni Twojego zdania. Zachowanie gorzej niż ludzi z gimnazjum, coś na poziomie 4klasy podstawówki, bo zabawki zabrano, to foch i płacz. 

 

Od początku Twojego pojawienia się tutaj byłem przeciwny Tobie, inni tego nie widzieli, jednak z czasem samo to trafiło do Nich. Skoro jesteś taki pro, elo i kozak to zbuduj własną piaskownicę i w niej się baw, bo tutaj Cię nikt nie potrzebuje. 

 

 

 

PS. Napiszę to co Badek, ja widzę tylko angielskie słówko, określające wiek człowieka.

 

PS. Naucz się lepszej obsługi ts3, bo to tragedia.

 

PS. Ci pa, Candyś :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że Cię przeproszę. O tu -> Przepraszam, ale Ty się chyba z członkiem na rozumy pozamieniałeś. Skoro myślisz, że przeproszę Cię bo użyłem Twojego nicku, to mogę go zmienić na 'śmieć',  'przedszkolak', to też będziesz się gniewać? W sumie powinieneś bo też bym pisał o Tobie

 

 

 

A tak teraz całkiem serio. Badziu, Camp, fajnie że się za mnie wstawiacie, ale używając jego nicku miałem na myśli jego samego. Po prostu lubię Cię, znaczy się lubię z Ciebie szydzić. Dla mnie jesteś przedszkolakiem, który się focha o wszystko. No cóż, taka 12 latka której matka nie chce kupić lizaczka :< Ponoć to Ty miałeś pierwszy emeryta, prawda? ( xDD ) To chciałbym Ci przypomnieć ćwierćmózgu, że ranga została wymyślona przeze mnie i dla mnie zrobił ją Croxiu czy jak mu tam. Ale niestety, Twój poziom intelektualny nie przekraczający poziomu ślimaka, nie pozwala Ci i Twojemu marnemu umysłowi na przetrawienie takiej sytuacji. Ostatnio zauważyłem, że zacząłeś się rzucać do Adonai'a. Bo ma range z której zrezygnowałeś, bo Twojej przezkablowej dziewczynie zabrali rangi, których mieć nie powinna? Kolejnym razem daj rangi jeszcze swojej Mamie, Ojcu, psu i takich tam. A zapomniałem, jak już to dasz, ale na własnej sieci, choć i tak jesteś zbyt mało inteligentny żeby coś takiego zrobić. No były S@, co tu dużo mówić, ja Cię uważam za śmiecia, który zalega pod moim zlewem, a nie chce mi się go wyrzucić bo jestem leniwy. A ponoć jest wolność słowa, więc mogę mieć własne zdanie o Tobie, prawda? Nie pozdrawiam i suck my dick today and tomorrow and the day after tomorrow etc..

 

 

 

Zapomniałem dodać! Z pewnością wyglądało to tak ( uwaga, wcielam się w założyciela tematu )

 

 

 

*Budzę się rano, ledwo otwieram oczy i wskakuje do kompa*

 

-Hmm, ciekawe co tam na Multi-Head

 

*Otwieram przeglądarkę ( z pewnością Internet Explorer'

 

*www.multi-head.pl*

 

-O nie! Jak on mógł! Co ten BounDer na mnie napisał :<

 

*Czego beczysz! Krzyk z pokoju obok

 

-Mamo mamo bo BounDer mnie obraził na sieci

 

~Co napisał ten łobuz !

 

-No sama zobacz ;<

 

~Hahaha! Racje napisał. Wyjazd do konta i nie drzyj mordy

 

-Ale mamo!

 

~Wypier***** !

 

-

 

Potem się pozbierał i napisał temat ze słownikiem w dłoni.

 

 

 

 

 

Tetra, interesuje to 99% sieci :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SykuS ale spójrz, teraz prawda wychodzi na jaw, old oczywiście znów chciał zabłysnąć ale niestety "Trafiła kosa na kamień" chyba za to, że to zacytowałem nie napisze na mnie postu. Old sam zaczął temat więc niech teraz się wypowie, zawsze go ktoś bronił lecz nie tym razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...